Battery grip VG-C3EM do bezlusterkowców Sony "alfa"9 Grip spełnia dwie funkcje jednocześnie. Wyekwipowany w dodatkowe przyciski ułatwia trzymanie aparatu w pionie podczas wykonywania zdjęć portretowych i zezwala na dwa razy dłuższą pracę aparatu, gdyż stanowi uzupełniające źródło zasilania.

udoskonalony komfort pracy, stabilny chwyt aparatu, a co z tego wynika - za każdym razem ostre fotografie. Dłuższe fotografowanie jest możliwe dzięki inteligentnemu użytkowaniu dwóch akumulatorów. Dokładnie uszczelniony przed pyłem i wilgocią grip może być stosowany nawet w nieprzystępnych warunkach.

Przeznaczenie Grip współpracuje z bezlusterkowcami Sony "alfa"9 i akumulatorami o symbolu NP-FZ100 (miejsce na dwie sztuki) atrybuty i korzyści wygodniejsze fotografowanie Robienie wielu zdjęć pionowych, np.

na sesji portretowej bywa męczące dla dłoni. Nienaturalna dla ciała pozycja wymuszona jest ułożeniem guzików na obudowie aparatu, który domyślnie zaprojektowano do zdjęć poziomych. Użycie gripa, który zmienia zarys aparatu na bardziej funkcjonalny, sprawia, że aparat lepiej leży w dłoni.

Wzrost wygody odczuwalny jest jednocześnie podczas fotografowania w pionie jak i w poziomie - aparat w obu orientacjach wygląda od teraz identycznie. Wiecej ostrych fotografii Nowy kształt aparatu nadany przez grip wpływa na ulepszone rozłożenie ciężaru w dłoniach fotografa.

Pewny i jednostajny chwyt to mniej niekontrolowanych drgań i wiecej ostrych, nieporuszonych zdjęć. Prosty dostęp do ustawień Najważniejsze przyciski funkcyjne takie jak migawka zostały zdublowane, a ich nowe miejsce na gripie dostosowano do ułożenia rąk w trakcie pionowego kadrowania.

dodatkowo pojawiły się przyciski, których funkcję sam możesz zaprogramować! Logiczne ułożenie przycisków oraz taki samich kształt jak przy kadrowaniu poziomym gwarantuje, iż jedyną różnicą, jaką poczujesz, będzie różnica w wygodzie.

Moc z dwóch akumulatorów W gripie znajduje się miejsce na dwa akumulatory (do kupienia osobno). W pierwszej kolejności zużywany jest słabszy akumulator z uchwytu. Potem następuje samoczynne przełączenie na drugi.

Uzbrojony w dwa akumulatory możesz fotografować niemal cały dzień bez przerwy. Battery grip VG-C3EM Zapasy energii pod ścisłą kontrolą Akumulatory z linii infoLithium pokazują nad wyraz precyzyjny, procentowy stan naładowania akumulatora, który możesz sprawdzić na ekranie LCD aparatu.

dzięki czemu wiesz, jak zaplanować swoją pracę w czasie pozostałym do całkowitego rozładowania. Ładowanie bez wyjmowania akumulatorów Kolejną funkcją gripa, która wpływa na Twoją wygodę, jest możliwośc ładowania akumulatorów we wnętrzu uchwytu za pomocą portu usb.

Nie musisz posiadac dodatkowej ładowarki ani przekładać akumulatorów. Ładujesz je obydwa jednocześnie i jesteś znów gotowy do pracy. Wytrzymały sprzęt do zadań specjalnych Cechą standardową aparatu i gripu Sony jest wykonanie obudowy ze stopu magnezu.

To bardzo wytrzymały a zarazem lekki materiał konstrukcyjny! skrupulatne uszczelnienia przycisków, pokręteł, pokrywy akumulatora i złącza chronią Twój sprzęt przed pyłem i wilgocią - jego największymi wrogami.

Możesz smiało i bez obaw pracować choćby w skomplikowanych warunkach! Opis towaru na polskiej stronie producenta Opis towaru na zagranicznej stronie producenta 10 sposobów na oszczędzanie baterii w aparacie - artykuł na Blog.cyfrowe.pl

Sony VG-C3EM uchwyt do zdjęć pionowych, VGC3EM.SYU

od PLN