pakiet zawierający aparat LUMIX DMC-GX80 oraz obiektywy LUMIX G VARIO 12-32 mm oraz LUMIX G VARIO 35-100 mm. Spełni oczekiwania w trakcie uwieczniania wakacyjnych podróży, tworzeniu kreatywnych portretów i fotografii sportu.

Aparat LUMIX DMC-GX80 Uniwersalność LUMIX DMC-GX80 to wielozadaniowy aparat. Za jakość obrazu odpowiada matryca o rozdzielczości 16 MPx zezwalająca na uchwycenie mnóstwa szczegółów interesującego Cię tematu zarówno na zdjęciu jak i na filmie w rozdzielczości 4K.

Niezwykła jakość fotografii Aparat wyposażono w czujka o rozdzielczości 16 megapikseli i procesor Venus Engine, jest to duet zapewniający niezwykłą wyraźność zdjęć, spektakularne odwzorowanie oraz niewielką liczba szumu, choćby na wysokich czułościach.

Do zadań procesora należy przypasowanie odcieni, nasycenia i jasności, sprawiając, że obrazy są świetnym odzwierciedleniem wizji fotografa. Współpraca matrycy, a także procesora zaowocowała nie tylko zdjęciami wyjątkowej jakości,także umożliwiła pierwsze w historii aparatów Lumix G usunięcie filtra dolnoprzepustowego, udoskonalając tym samym rozdzielczość aż o 10%!

Wartą omówienia funkcją jest Post-Focus, polegająca na wybraniu punktu, na którym ustawiona jest ostrośćhellip; po zrobieniu fotografie. Dzięki niej najważniejszy fragment zdjęcia zawsze będzie perfekcyjnie ostry.

Pięcioosiowa optyczna stabilizacja obrazu HYBRID O.I.S. Użyta w aparacie LUMIX DMC-GX80 zezwala na fotografowanie z długimi czasami naświetlania bez konieczności wykorzystywania dodatkowego sprzętu nawet przy użyciu teleobiektywu.

Doceni to każdy, kto lubi spacerować cały dzień z aparatem. Filmowanie w 4K szczególnie wysoka rozdzielczość obrazu - 4K, 4 razy obszerniejsza od FullHD sprawi, że oglądając filmy nagrane Lumixem DMC-GX80 na nowo odkryjesz miejsce swojej ostatniej podróży i ponownie przeżyjesz wszystkie doświadczone emocje.

zastosowanie technologii 4K pozwala użytkownikom Lumixa skorzystać z funkcji 4K Photo przy 30 kl./s. Pozwala ona na wybranie pojedynczej klatki o rozdzielczości 8 megapikseli z sekwencji wideo, a następnie zapisanie jej w formacie JPEG.

Uwolnij swoją kreatywność LUMIX DMC-GX80 dużo artystycznych filtrów i funkcji, zezwalających nadać Twoim zdjęciom i filmom oryginalny charakter. Tryb Creative Control daje dostęp do 22 filtrów. Aparat wyekwipowano w dodatku w funkcję 4K Live Cropping upraszczającą edytowanie nagrania w aparacie.

Gdy chcesz osiągnąć efekt panoramowania starczy ustawić kąt widzenia, a otrzymasz płynne panoramowanie bez konieczności użytkowania fachowego sprzętu. Efekt zoomu można osiągnąć przez wybranie końcowego kadru, a aparat automatycznie wykona zbliżenie.

Ponieważ w tym procesie obiektyw się nie porusza, a efekty są generowane cyfrowo, przetwarzanie jest płynne, dając zadowalające rezultaty zawsze. Za każdym razem w kontakcie zaimplementowanie modułu Wi-Fi zaowocowało dodatkowymi opcjami robienia zdjęć i możliwością udostępniania ich innym.

Połączenie aparatu ze smartfonem albo tabletem jest niezwykle proste i umożliwia wysłanie fotografie i video do serwisów społecznościowych lub e-mailem niemal natychmiast po ich zapisie na karcie pamięci. Urządzenie przenośne może także posłużyć do zdalnego sterowania aparatem Lumix DMC-GX80.

Obiektywy LUMIX G VARIO 12-32 mm oraz 35-100 mm Mobilność i wszechstronność Takie połączenie obiektywów pokrywa prawie cały zakres od 24 do 200 mm (ekwiwalent dla formatu 35 mm) wytwarzając kompleksowy zestaw, który pozwoli Ci fotografować w wielu sytuacjach.

Obiektyw LUMIX G Vario 12-32 mm, dzięki szerokim kątom widzenia jest wręcz niezbędnym obiektywem na codzień do np. Fotografii krajobrazowej albo ulicznej. Natomiast LUMIX G Vario 35-100 stanowi szczególnie korzystny wybór do fotografii portretowej czy choćby sportowej.

Tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni zależy jak ich użyjesz i jakie efekty osiągniesz. Ostre zdjęcia z ręki Obiektywy zaopatrzono w system kompensacji drgań, dzięki czemu osiągalne jest wykonywanie ostrych, nieporuszonych zdjęć w niekorzystnych warunkach oświetleniowych bez wykorzystania statywu.

doskonały wybór do filmów Obiektywy LUMIX G VARIO mogą posłzastosować przy produkcji filmów wysokiej jakości za sprawą płynnie zmienianej przysłony, warto uwydatnić, że zmiana odbywa się bez nagłych skoków ekspozycji, sprawiając, że na filmie nie ma nieprzewidzianych zmian jasności.

Cicho działające komponenty pozwalają na nagrywanie scen bez zakłócania dźwięku, co genialnie koresponduje ze śledzeniem obiektu, dzięki której ostrość znajduje się tam gdzie oczekuje jej twórca.

Panasonic Lumix DMC-GX80

od 1679 PLN