Ciastka kokosowe "Kokoski" bezglutenowe 130g – bezglutenowy słodki przysmak to alternatywa dla klasycznych ciasteczek. Wypiekane ze specjalnie wyselekcjonowanych komponentów, powstały w dbałości o bezpieczeństwo osób z nietolerancją glutenu.

Ciastka kokosowe "Kokoski" bezglutenowe 130g to łakocie, które zawierają cenne wartości odżywcze i mogą stanowić trafnie zbilansowanej diety. Dzięki nim osoby na diecie bezglutenowej nie muszą rezygnować ze słodyczy.

Mogą radować się ich nadzwyczajnym kokosowym smakiem i dostarczać to, co w diecie dozwolone. Pyszne i chrupiące ciastka kokosowe "Kokoski" bezglutenowe 130g na pewno docenią osoby, dla których zdrowie własne i bliskich jest najważniejsze.

Można je zabrać ze sobą do torebki, plecaka i delektować się podczas przerwy w pracy czy szkole. Umilą także wolną chwilę na spotkaniu przy herbacie. Korzystne nawyki żywieniowe przyczynią się do poprawy samopoczucia i jakości życia.

Wyrób nie zawiera konserwantów i nienaturalnych barwników. Użycie: przekąska do pracy, szkoły albo podróży. Warunki przechowywania: po otwarciu przechowywać w szczelnym pojemniku, w suchym i chłodnym miejscu.

produkt: bezglutenowy, bezmleczny

Ciastka kokosowe "kokoski" owe 130g marki Bezgluten

od PLN