Czajnik Elektryczny Viomi Smart Home Kettle

Co to za towar?

MiJia Smart Kettle

Kontroluj temperaturę wody!

Ciepło wytrzymujące od zachodu do wschodu słońca

genialne wnętrze

spora pokrywa o średnicy 130 mm

gustowny design

Wrząca woda w 5 minut!

Dwuwarstwowy korpus

MiJia Smart Kettle to:

Inteligentne sterowanie temperaturą

szybkie gotowanie

Potrójna ochrona bezpieczeństwa

Podkładka ze stali rdzoodpornej 304

bezprecedensowy czajnik ze stali nierdzewnej, ułatwi Twoje codzienne życie. Zaopatrzony w Bluetooth łączy się ze smartfonem i zezwala na utrzymanie wybranej temperatury wody z starannością +-1°C. Poznaj inteligentne funkcje i progresywny design MiJia Smart Temperature Control Kettle! Potrójna ochrona bezpieczeństwa. Podkładka ze stali nierdzewnej 304

Czajnik Pro XIAOMI Viomi Smart Kettle Pro ma zintegrowany ekran OLED, który pokazuje tempo wody, dzięki czemu za każdym razem będziesz znał temperaturę wody w czajniku. Poniżej znajdują się dwa przyciski: wrzenia wrzenia i zatrzymywania ciepła. Wybranie trybu wyzwalania grzewczego wyświetla temperaturę wody i przycisk trybu. Przystępne są cztery tryby ogrzewania od 40 ° C do 90 ° C, które można włączyć przy pomocy aplikacji Smart Home albo w samym czajniku.

Czajnik posiada funkcję, która umożliwia inteligentne ustawienie temperatury wody. Możesz ustawić temperaturę w smartfonie przy pomocy aplikacji Mi Home albo samego czajnika, lub możesz ustawić żądaną temperaturę ogrzewania wody, którą czajnik wyłączy.

Kontroluj temperaturę wody!

Herbata Pu'er potrzebuje wrzącej wody dla bardziej łagodnego smaku. Zielona herbata najlepiej smakuje po zalaniu wodą o temperaturze 80-90°C. By nie zniszczyć komponentów odżywczych miodu, nie powinno scalać się jej ze zbyt ciepłą wodą.

Funkcja kontroli temperatury jest też nieprzeciętna dla rodzin z dziećmi - przygotowywanie posiłku albo mleka nie było jeszcze tak proste!

Ciepło wytrzymujące od zachodu do wschodu słońca

W przeprowadzonych badaniach laboratoryjnych, inteligentny czajnik Xiaomi zdołał utrzymać wysoką temperaturę wody przez 12 kolejnych godzin, pobierając przy tym jedynie 0.532 kWh mocy. Nieprzeciętna izolacja i struktura czajnika obniża utratę ciepła i energii, dbając o odpowiednią temperaturę w każdym momencie dnia.

wyśmienite wnętrze

Bezpośredni kontakt wody z czujnikami temperatury, pokrywą i innymi komponentami jest bezpieczny dzięki wykorzystaniu stali rdzoodpornej jakości 304 POSCO GB4806. Jest to szczególnie bezpieczny i szeroko użytkowany w przemyśle medycznym i spożywczym metal, który zagwarantuje brak rdzy, kamienia, nieprzyjemnych zapachów.

znaczna pokrywa o średnicy 130 mm

optymalnie wyprofilowany dziobek ze stali nierdzewnej, gładkie i równe dno czajnika, średnica 130 mm i pokrywa otwierająca się nawet do 80°, gwarantuje jeszcze prostszą obsługę urządzenia.

wytworny design

Z wytwornym czajnikiem Xiaomi, gotowanie trafnie dobranej wody jest samą przyjemnością. Wykorzystując materiały PP, jego wygląd jest innowacyjny i minimalistyczny. Atrakcyjne linie tworzą niesamowitą strukturę, dbającą o optymalizację przepływu wody. Niezależnie od tego, czy Xiaomi Smart Kettle umieścisz w salonie na stole do herbaty, w kuchni czy na rogu biurka - prosty lecz i wytworny wygląd powoduje, że w oczach nie tylko projektantów sprawi niesamowcie pozytywne wrażenie.

Wrząca woda w 5 minut!

Czajnik napędzany jest grzałką o budowie pierścienia i mocy 1800W, dzięki temu woda nagrzewa się równomiernie, nie tworząc przy tym zbędnego hałasu. Od momentu naciśnięcia przycisku, do momentu pełnego wrzenia 1.5L wody starczy niecałe 5 minut!

Dwuwarstwowy korpus

Podwójna pokrywa i wnętrze ze stali nierdzewnej bronione materiałem PP, zapewnia izolację cieplną zewnętrznej części czajnika. Nawet jeśli gotujesz wodę w temperaturze 100°C, pokrywa nadal będzie mieć miłą w dotyku temperaturę 40°C!

producent:VIOMI

kabel: Tak

Materiał:Ze stali rdzoodpornej

Napięcie (V):220 V

Moc (W):1800 W

Częstotliwość:50Hz

Waga towaru:1.3000 kg

Waga opakowania:1.5800 kg

wymiar artykułu (L x b x H):20.50x14.50x23.50 cm/8.07x5.71x9.25 cali

rozmiar opakowania (L x b x H):21.40x20.30x25.75 cm/8.43x7.99x10.14 cali

Zawartość opakowania:1 x czajnik elektryczny, 1 x podstawa, 1 x instrukcja obsługi w języku angielskim

Xiaomi Mi Kettle

od 89.9 PLN