Wybrane cechyFormat 2,5"
Interfejs USB 3.1
pojemność w GB 2000 GB
Zaprojektowany, aby wchłonąć najtrudniejsze uderzenia

Trójwarstwowa konstrukcja modelu HD650 gromadzi niepowtarzalny silikonowy materiał o wyjątkowej sprężystości, gwarantujący idealną amortyzację we wszelkich osiach.


większa pojemność

Wierność przesyłu danych wzrasta; ponadto wielkość plików nieprzerwanie powiększa się. Filmy video są przystępne w rozdzielczości 4K, a wkrótce będą w 8K. Na dodatek gry są coraz pokaźniejsze i wymagają pojemnych dysków. Nadszedł więc czas na obszerniejsze dyski twarde. Z dumą pokazujemy dysk HD650 proponujący pojemność do 4 TB, czyli istotnie obszerniejszą w sytuacji zewnętrznych dysków twardych poprzedniej generacji, zapewniający szybkości odczytu i zapisu danych zgodne z technologią USB 3.1, a wszystko to bez zewnętrznego źródła zasilania.


oszałamiający niebieski wskaźnik LED

przenośny dysk twardy HD650 wyposażony jest w wspaniały niebieski wskaźnik LED, który wskazuje stan zasilania i transfer informacji.


Powierzchnia ohronna

pokrywa jest wytworzona z wytrzymałego kompozytowego tworzywa nienaturalnego, wysoce opornego na zadrapania i uszkodzenia.


Najnowszy interfejs

Interfejs SuperSpeed??USB 3.1 gwarantuje niesamowitą prędkość przesyłu danych, którą można nadzorować przy pomocy niebieskiego wskaźnika LED. HD650 jest w pełni kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 10.x (i wcześniejszymi).


Adata Dysk hd650 (4713218460707)

od 224.71 PLN