Witajcie w świecie Eddy...
Wszyscy mieszkańcy Eddy składają się z pikseli – z wyjątkiem Penelopy. Podczas gdy jej ludzkie ciało utrzymywane jest przy życiu w szpitalnym łóżku, jej awatar biega samopas i może zrobić dosłownie wszystko... Łącznie z wytworzeniem zabójczej broni dla swego opiekuna, lorda Scanthaxa. Gdy ostatni władca Eddy decyduje się na inwazję innych wirtualnych światów, Erik-Cindella z Epica i Zjawa z Sagi stają się częścią historii i biorą udział w ostatecznej, sporej wojnie między wszechświatami. Czy jest szansa na pokojowe rozwiązanie? Czy jednak wszystko musi się rozstrzygnąć za sprawą mieczy i pistoletów?

Porywająca fabuła i połączenie techniki z fantastyką sprawiają, że książki Kosticka dają emocje porównywalne z najkorzystniejszą grą!

Conor Kostick jest pomysłodawcą pierwszej na świecie gry fabularnej fantasy rozgrywanej na żywo (LARP). Jego debiutancka powieść Epic i jej kontynuacje: Saga i Edda tworzą proces science fiction Kroniki Awatarów, który pokochali czytelnicy na całym świecie. Polski przekład trylogii został uhonorowany grantem Ireland Literature Exchange.

Podtytuł: Kroniki Awatarów tom 3
kolekcja procesu: KRONIKI AWATARÓW
ISBN: 9788362252848
Kod paskowy: 9788362252848
Autorzy: Kostick Conor
Tłumaczenie: Kopociński Dariusz
Wydanie: 1
Rok wydania: 2012
Kod wydawcy: 28643
Numer kolejny tomu: 3
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 424
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.5x20.5cm
Głębokość (mm): 28
Waga: 0.41
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Conor Kostick. Kroniki Awatarów #3 - Edda., Conor Kostick

od 23.65 PLN