Sexual Attraction Woman 15mlNowe, nieprzeciętne feromony w buteleczce perfum - Woman Formula 5-alphaJesteś nieśmiała? Nie masz doświadczenia z mężczyznami? A może masz wszystko i pragniesz jeszcze więcej? Jeśli chcesz być na topie i uwodzić panów jest na to sprawna recepta.

FeromonyTajemnica produktywności Sexual AttractionSexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha to najsilniejsze feromony, które uczynią z Ciebie kobietę, której nie można się oprzeć. Stoi za tym nauka i specjalna formuła, składająca się z wyjątkowej mieszanki czterech feromonów: Alfa Androstenolu (5α-androst-16-en-3α-ol), Beta-Androstenolu, Alfa androstenonu (5a-androstanu-3a-ol,17-one) i Estratetraenolu (estra-1, 3,5 (10), 16-tetraen-3-ol).Jak pachnie Sexual Attraction Pheromones?Dzięki bardzo energicznemu stężeniu i dokładnie dobranemu składowi feromony silnie wabią seksualnie.

zapach utrzymuje się na skórze prawie do czasu, aż zawarte w nim feromony. Jestbardzo sprawny. Starczy wykorzystać niepokaźnej ilości, aby poczuć ogromną różnicę. Prosto schować, łatwo wyjąć – dyskretna buteleczka jest zawsze pod ręką.

Możesz ich wykorzystać zawsze wtedy, kiedy tylko będziesz miała potrzebę!Sexual Attraction Pheromones to intrygujący, świeży damski zapach z charakterystyczną owocową nutą pełną seksu. Subtelnie rozpala zmysły, generujejąc miły klimat podniecenia erotycznego.

dzięki czemu zapachowi poczujesz na własnej skórze, że świat może stać się taki, o jakim marzysz.wspaniałe do uwodzeniaFeromony Sexual Attraction Pheromones to genialne rozwiązanie dla osób planujących randki i pierwsze spotkania.

Jak wiadomo, zawsze liczy się TO pierwsze wrażenie – tzw. „chemia". Jeśli chcesz,pomiędzy Wami zaiskrzyło, użyj feromonów, a w naturalny sposób przyciągniesz wymarzonego mężczyznę.Wyróżnij się z tłumuSexual Attraction Pheromones rewelacyjnie sprawdzą się w miejscach tłocznych, klubach, jednym słowem wszędzie tam, gdzie przebywa niemało osób.

Jego działanie jest wtedy zintensyfikowane, a aromat utrzymuje się dłużej. Ciepło ludzkiego ciała przedłuża i podsyca ich działanie – pamiętaj o tym przed następną imprezą.Tło seksualneSpecjaliści skupili się głównie na tym, aby specyfik powodował instynktowne działania seksualne wśród ludzi.

Jak się okazało z pełnym sukcesem wkroczyli na rynek. Jeśli więc chcesz poprawić jakość swojego życia seksualnego, zostać duszą towarzystwa i dominować w tłumie spróbuj Attraction Pheromones.Dzięki pomocy feromonów Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha:podkreślisz swoją kobiecość i seksapilstworzysz stanowisko przywódczyni, pożądanej poprzez mężczyznmężczyźni stają Ci się ulegliwzrośnie Twoje prawidłowe samopoczuciejesteś bardziej pewna siebieIdealne połączenieDynamiczne połączenie feromonów z specyficznym zapachem perfum zapewni Ci pełen sukces w osobistym życiu i zwiększy szanse na gorący romans.

Sexual Attraction Pheromones zawierają feromony najwyższej jakości. Dzięki ich szczególnie energicznemu stężeniu i starannie przypasowanemu składowi silnie wabią seksualnie. Aromat utrzymuje się na skórze prawie tak długo jak zawarte w nim feromony.

Jest wyjątkowo sprawny. Wystarczy, że użyjesz znikomej ilości naszych feromonów, a poczujesz ogromną różnicę. Będziesz bardziej pewna siebie i zaczniesz przyciągać niczym magnes. Sexual Attraction Pheromones to intrygujący, świeży damski aromat z charakterystyczną owocową nutą pełną seksu.

Pozwalają stać Ci się obiektem pożądania i pobudzić seksualnie w intymnych sytuacjach.użytkowanieFeromonów Sexual Attraction używaj tak jak swych ulubionych perfum. Po prostu rozpyl je w miejscach takich jak nadgarstki, zagłębienie szyi albo tam, gdzie lubisz.Sexual Attraction to feromony do zadań specjalnych.

Są najsilniej skoncentrowanymi feromonami, zaprojektowanymi i przygotowanymi w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej.pojemnośĆ: 15ml......

Shs Sexual attraction damskie feromony (5907776180316)

od 39.2 PLN