PRZYJACIEL ŚWIĘTEGO MIKOŁAJANr kat. 7321917502764Dystrybutor – GalapagosOPIS FILMUPrzyjaciel Świętego Mikołaja to inspirujący i podnoszący na duchu film, utrzymany w klimacie świątecznych opowieści Disney, z sympatycznymi psiakami w rolach głównych.Święty Mikołaj i jego nowy przyjaciel, Łapa, dowiadują się, że dzieci na całym świecie przestały czerpać radość ze Świąt Bożego Narodzenia.

Wyruszają więc w podróż do Nowego Jorku, żeby to zmienić. Podczas wyprawy Święty Mikołaj traci jednak pamięć! Łapa wraz z sierotką o imieniu Quinn, jej nowym przyjacielem Willem i rewelacyjną grupą gadających psiaków będą musieli sami uratować święta!Odkryj, jak zaczęła się legendarna przyjaźń pomiędzy Świętym Mikołajem a Prawą Łapą i poznaj prawdziwe znaczenie Gwiazdki!

Wzruszająca bajka o potędze miłości, pełna zabawy, przygód, a także śmiechu, z pewnością olśni ciebie i całą twoją rodzinę!Gatunek – przygodowyJęzyk – angielski, polski (dubbing) (D.D 5.1)Napisy – polskie, angielskie, angielskie dla niesłyszącychReżyseria - Robert VinceObsada - Zachary Gordon, Mitchel MussoCzas projekcji – 92 min.Dystrybutor – Galapagos....

Galapagos Przyjaciel świętego mikołaja [dvd] (7321917502764)

od PLN