SZKOŁA UWODZENIA 2Nr. Kat.5903570113956Dystrybutor – Imerial EntertainmentOPIS FILMUAkcja „Szkoły uwodzenia 2" toczy się kilka lat przed wydarzeniami ukazanymi w pierwszym filmie. Kuszący Sebastian Valmont i jego przyrodnia siostra, wyrachowana Kathryn Merteuil, bezwzględnie manipulacją uczuciami innych czerpiąc z tego ogromną satysfakcję.

Kathryn nie kryje zdumienia, gdy Sebastian oświadcza jej, iż zrywa z przyszłością i ślubuje wierność niewinnej Danielle, w której odnalazł bratnią duszę. Kathryn czuje się oszukana. Wątpi w szczerość uczuć Sebastiana i postanawia wystawić go na ciężką próbę - inicjuje uwodzić przyrodniego brata licząc, że w ten sposób rozwieje jego nadzieje na związek z Danielle.

Czy Sebastian zdoła oprzeć się urokowi Kathryn i dochowa wierności ukochanej? „Szkoła uwodzenia 2" to opowieść o miłości, namiętności i zemście, w której nic nie jest tym, czym wydaje się być.Gatunek – komediaJęzyk – angielski, francuski (D.D 5.1)Napisy – polski, angielski, czeski, węgierski, islandzki, hinduski, hebrajski, holenderski, bułgarski, francuski, turecki, duński, szwedzki, fiński, grecki, norweski, arabskiReżyseria - Roger KumbleObsada - Robin Dunne, Amy Adams, Mimi Rogers, Keri Lynn Pratt, Teresa HillCzas projekcji – 84 min.Dystrybutor - Imerial Entertainment....

Szkoła uwodzenia 2 (DVD) - Roger Kumble DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (5903570113956)

od PLN