Wersja językowa: polska (napisy)

Wydanie: PL

Nośnik: DVD


Zawartość pudełka:

  • Gra Assassin's Creed Syndicate
  • Opakowanie kolekcjonerskie
  • Dwustronna mapa Londynu z reklamami z epoki
  • Artbook zawierający obrazy, które były inspiracją dla twórców gry
  • Oficjalna ścieżka dźwiękowa

Zawartość cyfrowa (dwie misje dające ponad godzinę uzupełniającej rozgrywki):

  • Konspiracja Darwina i Dickensa: Podejmij się dwóch zadań, które pozwolą ci poznać dwóch najznamienitszych myślicieli ery wiktoriańskiej. Obroń odkrycia Karola Darwina przed tymi, którzy chcą gotowi zabijać uciszyć naukowca. Pomóż Karolowi Dickensowi utrzymać w tajemnicy zabójczy sekret
  • Uciekający pociąg: Powstrzymaj pozbawiony kontroli pociąg pędzący ulicami Londynu, napraw usterki i zatrzymaj urządzeńę zanim skończy się czas

Assassin''s Creed Syndicate pozwala graczom przenieść się do XIX-wiecznego Londynu. Choć od wydarzeń rewolucji francuskiej minęło zaledwie 70 lat, ludzkość uczyniła olbrzymi krok naprzód. Rewolucja przemysłowa przyniosła ze sobą niemało niesamowitych wynalazków, dzięki którym odmieniło się życie całych społeczeństw. Lecz miała ona również mroczną stronę: robotnicy byli nie lepiej traktowani aniżeli niewolnicy, a z owoców ich ciężkiej pracy korzystała zaledwie garstka uprzywilejowanych. Niższe klasy musiały skonsolidować siły, aby przetrwać i budujeły świeże rodziny - gangi.


Jako Jacob Frye i jego bliźniacza siostra, Evie, walczymy po stronie uciśnionych. Stajemy na czele gangu Rooks, sprzeciwiając się plutokracji i Templariuszom, rywalizując z innymi gangami. Uwolnienie Londynu nie jest jednak takie proste i wymaga olbrzymiego wysiłku. Arsenał asasynów rozszerzył się o nowe warianty broni: laskę ze szpadą, kastet, nóż kukri, rewolwer i rękawicę, zawierającą ukryte ostrze, miotacz lin zezwalający na momentalną wspinaczkę i przemieszczanie się pomiędzy budynkami, a także strzałki ze środkiem halucynogennym.

Assassin''s Creed Syndicate pozwala zwiedzić Londyn z czasów wiktoriańskich - najnowocześniejsze miasto w serii. Świeże miasto będzie można przemierzać powozem, który pozwoli błyskawicznie się przemieszczać, ułatwi pościgi, ucieczki, a w razie zapotrzebowania posłuży jako kryjówka. Podobnie jak w poprzednich odsłonach, w grze zobaczymy dużo typowych miejsc - Big Ben, Pałac Buckingham, Whitechapel i niemało innych. Spotkamy także postacie znane z kart historii, m.in. Królową Wiktorię, Darwina i Dickensa.

Assassin's Creed Syndicate (PC)

od PLN