Broń W Battlefield™ 1 otrzymasz dostęp do ogromnego arsenału zróżnicowanego rodzaju broni, z których większość wykonano albo lepszo w trakcie obszernej Wojny. W jego skład wejdą potężne strzelby, szybkostrzelne pistolety maszynowe, niszczycielskie rkm-y, zbalansowane karabiny samopowtarzalne, przydatna w skomplikowanych chwilach broń osobista, bezawaryjne karabiny snajperskie i obszerny wybór broni do walki wręcz, w tym łopaty i pałki okopowe.

Bez względu na to, jaki styl gry preferujesz, będziesz miał z czego wybierać. Klasy Wykorzystuj swoje silne strony, wcielając się w żołnierza należącego do jednej z pięciu klas. Jako szturmowiec korzystaj z umiejętności walki w zwarciu i gadżetów przeciwpancernych.

Jako żołnierz wsparcia zaopatruj członków zespołu w amunicję, a wrogów przygważdżaj ogniem z kaemu. Wcielając się w medyka, utrzymuj przy życiu sojuszników i naprawiaj ich pojazdy, a jako zwiadowca likwiduj wrogów z dystansu karabinem snajperskim.

Jeśli zaś nie podobają się ci się powyższe klasy, wskocz do samolotu lub czołgu jako pilot lub czołgista i siej uszkodzenie na polu walki wytrzymałymi pojazdami bojowymi. Mapy Zwiedź ogarnięty wojną świat, walcząc na mapach zlokalizowanych w rozmaitych zakątkach globu.

Przemykaj między walącymi się budynkami we francuskim mieście Amiens w trakcie niemieckiej ofensywy wiosennej. Bij się na zboczach Monte Grappa we włoskich Alpach i walcz zaciekle o wzniesione tam forty.

Centymetr po centymetrze pokonuj zoraną okopami ziemię niczyją w północnej Francji, ścieraj się z wrogiem wzdłuż wybrzeża Adriatyku i walcz o niewielką wioskę nad Morzem Śródziemnym. A to dopiero początek – wkrótce ujawnimy kolejne mapy.

Tryby W Battlefield™ 1 można grać przez sieć na dużo sposobów. Bierz udział w gorączkowych starciach o punkty kontrolne w trybie Podbój lub walcz w zwarciu w dedykowanym dla piechoty trybie Dominacja.

A następnie wypróbuj zupełnie nowy tryb Operacje, w którym dwa zespoły toczą ze sobą bój na kolejnych mapach – atakujący starają się przełamać linie wroga i zepchnąć go na następną mapę, a obrońcy robią wszystko, żeby ich powstrzymać.

Pojazdy Odwróć bieg wydarzeń na swoją korzyść z pomocą pokaźnych i niepokaźnych pojazdów – koni, czołgów, dwupłatowców i wielu innych. A gdy sytuacja przybierze naprawdę niekorzystny obrót, zdaj się na wsparcie behemotów – największych i najniezwyklejszych pojazdów w historii Battlefield.

Zsyłaj na ziemię ognisty deszcz z ogromnego sterowca, pędź przez pole bitwy pociągiem pancernym lub ostrzeliwuj cele na lądzie z pokładu drednota. Battlefield™ 1 przenosi graczy w czasy I wojny światowej, w trakcie której świeże technologie i skala konfliktu na zawsze odmieniły sposób prowadzenia działań bojowych.

Walcz na lądzie, na wodzie i w powietrzu, kontroluj ogromne pojazdy i wykonuj manewry, które odwrócą bieg wydarzeń na polu walki. Wojna ogarnęła cały świat – wyjdź z okopów i sam się przekonaj. Główne właściwości: Zmieniające się otoczenie i lokacje w zróżnicowanych zakątkach świata.

Weź udział w konflikcie o zasięgu globalnym – walcz w obleganych francuskich miastach, we włoskich Alpach i na pustyniach Arabii. W pełni zniszczalne lokacje i zmienna pogoda sprawiają, iż otoczenie ani przez chwilę nie pozostaje statyczne.

Niszcz fortyfikacje ogniem karabinowym i zostawiaj leje po bombach – tu każde starcie jest inne od poprzedniego. Ogromne sieciowe bitwy. Bierz udział w sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy.

Atakuj wrogów jako żołnierz piechoty, prowadź szarże jako kawalerzysta i bierz udział w bitwach tak intensywnych i złożonych, iż wyjść z nich cało pozwoli ci tylko pomoc towarzyszy broni. Potężne pojazdy.

Zmieniaj bieg bitew na swoją korzyść, korzystając z przeróżnych pojazdów – od czołgów i dwupłatowców po ogromne behemoty, które udzielą ci wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Zsyłaj na ziemię ognisty deszcz z ogromnego sterowca, pędź przez pole bitwy pociągiem pancernym, ostrzeliwuj cele na lądzie z pokładu drednota.

Nowy tryb wieloosobowy Operacje. W trybie Operacje wykonuj mistrzowskie manewry w trakcie serii powiązanych ze sobą sieciowych bitew toczonych na kolejnych mapach. Atakujący muszą przełamać linie wroga i zepchnąć go na kolejną mapę, a obrońcy posiadają im w tym przeszkodzić.

Battlefield 1 (PC)

od PLN