Might & Magic® Heroes® VII Might & Magic® Heroes® VII powraca, ponownie oferując najlepszą z osiągalnych rozgrywek strategicznych. Wejdź w magiczny świat i przeżyj przygod, ktrej nigdy nie zapomnisz. W najkorzystniejszym stylu RPG!

- Poznaj i podbij magiczny świat
- Zarządaj ekonomią
- Prowadź do bitwy armie magicznych stworw
- Rozwijaj herosw, magi i potg dziki nowym umiejtnościom i artefaktom.

Heroes VII opisuje wojn domową, ktra zmienia oblicze dynastii rządzącej Świtym Imperium.
Zabjstwo Cesarzowej pozostawiło tron pustym, ktrestwo w pożodze i pole dla zbyt wielu wygłodniałych rywalw w walce o władz. Książe Ivan zwywa rad sześciu zaufanych doradcw, z ktrych każdy ma plan zakoczenia wojny sukcesyjnej.

Od 20 lat tytuły serii Might & Magic Heroes ustanawiają standard w dziedzinie gier strategicznych na PC.
Heroes VII to najnowsza i najlpsza odsłona kolekcji zawierająca świeże rozwiązania i ulepszenia. Zapisując si na stronie www Rady Cieni gracze bdą mogli dzieli si swoją pasją i wzbogaci gr własnymi pomysłami.

Głwne atrybuty:
- To co najkorzystniejsze w serii Heroes. To jedna z najlepszych strategii turowych świata. Oto klasyczna rozgrywka w stylu Might & Magic Heroes, wzbogacona o nową grafik i mechanik.
- Zarządzaj 6 frakcjami. Kontroluj 6 osobnych frakcji, każda z własnymi stworami i umiejtnościami, ktre można wykorzysta strategicznie w trakcie rozgrywki.
- Odkryj olśniewający świat. Dziki silnikowi Unreal 3.0 świat Heroes VII jest pełen głbi i szczegłw. Zmienne warunki pogodowe i oświetlenie w dodatku ożywią otoczenie.
- Skoczy si kiedy uznasz za trafne! Kampania w trybie dla pojedynczego gracza oferuje ponad 60 godzin rozgrywki, do tego dochodzą tryby pojedynku i wolnej potyczki. Tryb rozgrywki wieloosobowej Hotseat pozostał zachowany podobnie jak bitwy po LAN.
- Niech usłyszą Twj głos! Władza w rce graczy! Zaloguj si na stron Rady Cieni i pomż w rozwoju gry. Zagłosuj na dwie z sześciu frakcji, rozmawiaj z deweloperami, komentuj, dziel si doświadczeniem. Wszystko co robisz ma wpływ na gr, ktra bdzie taka, jak sobie wymarzysz.

Might & Magic Heroes 7 (PC)

od PLN