Gra PC The Sims 4 Miejskie Życie - dodatek Zabierz swych Simów do miasta i pozwól im odkryć wszystkie uroki miejskiego życia – od ruchliwych ulic po nieszablonowe sytuacje związane z życiem w mieszkaniu.* Spełniaj marzenia swoich Simów w tętniącym życiem mieście San Myshuno.

Odkrywaj zróżnicowane otoczenia i bierz udział w festiwalach kulturowych. Twoi Simowie mogą podziwiać artystów ulicznych, próbować szczęścia w konkursach i poznawać zróżnicowane ścieżki życia. Znajdź dla swych Simów pierwsze mieszkanie i przygotuj się na wyzwania związane z dzieleniem przestrzeni z innymi mieszkańcami.

Wprowadź się do przeuroczego, lecz podniszczonego mieszkania początkowego, a następnie spełnij marzenia swych Simów o przeprowadzce do ekskluzywnego apartamentu. Dodatek w polskiej wersji językowej. Wkrocz na nowe, miejskie ścieżki kariery!

NAJWAŻNIEJSZE atrybuty • Odkryj tętniące życiem miasto – San Myshuno: Poznaj gęsto zaludnione, ruchliwe miasto, w którym czeka na Ciebie niemało ciekawych otoczeń o oryginalnym charakterze. Namaluj (albo zamaż) mural w Dzielnicy Sztuki.

Śpiewaj, ile dusza zapragnie w nowym barze karaoke w Dzielnicy Mody. Zagraj w koszykówkę na boisku na Targu Smaków. Zaproś znajomych do wspólnego odpoczynku przy grach video w biurze na zamożnych przedmieściach.

• Odwiedzaj pełne życia festiwale kulturowe: Wzbogacaj życie swoich Simów i pomóż im się rozwijać, biorąc udział w przeróżnych festiwalach w całym mieście, w trakcie których będą mogli podziwiać artystów ulicznych, brać udział w konkursach i poznawać różne ścieżki życia.

Zabierz swoich Simów na Festiwal Smaków, gdzie będą mogli spróbować sił w wyzwaniu curry i zostać mistrzami jedzenia pikantnych potraw. Pomóż Simom przeżyć naprawdę wystrzałową randkę, urządzając pokaz fajerwerków w trakcie Festiwalu Miłości.

Zarabiaj simoleony, sprzedając rękodzieło swoich Simów na pchlim targu. • Wprowadź się do mieszkania i zacieśniaj więzi z sąsiadami: Gdy wielu Simów mieszka wspólnie na niewiele znaczącej przestrzeni, nie można narzekać na nudę!

Twoi Simowie będą tworzyć z nowymi sąsiadami zróżnicowanego typu relacje, co zaowocuje mnóstwem niebanalnych interakcji. Przygotuj się na świeże przyjaźnie i romanse. Być może wkrótce staniesz przed decyzją, czy podarować klucz do mieszkania komuś bliskiemu? Zastanów się także, jak podejdziesz do problemu całonocnych imprez i głośnej muzyki.

Wypowiesz sąsiadom wojnę czy się do nich przyłączysz? • Spełnij marzenie o przeprowadzce z mieszkania początkowego do luksusowego apartamentu: Wybierz mieszkanie, które spełni Twoje oczekiwania – każde unikalne cechy, które wpływają na przebieg rozgrywki.

Ciesz się urokiem życia w swym pierwszym mieszkaniu, lecz pamiętaj, że mogą Cię w nim spotkać przykre niespodziewanki, takie jak karaluchy, nieszczelne rury czy problemy z elektrycznością. Pamiętaj jednak, że marzenia się spełniają.

Dzięki Twojej pomocy Twoi Simowie mogą zamieszkać w wytwornym apartamencie na najwyższym piętrze wieżowca, ze wyśmienitym widokiem na miasto i... Gadającym sedesem! • Rozwijaj nowe, miejskie ścieżki kariery: Wkrocz na świeże ścieżki kariery i wyślij Simów do pracy w tętniącym życiem mieście!

Wygłaszaj porywające przemowy, walcząc o powodzenie wybranej sprawy jako polityk. Wykaż się wyrafinowanym gustem jako krytyk sztuki albo krytyk kulinarny. Inspiruj tłumy i zdobywaj wiernych zwolenników, pracując w mediach społecznościowych.

The Sims 4 Miejskie Życie (PC)

od 99.99 PLN