Gra nowa, w folii.

Język: Polski
Gatunek: Sport
PEGI: 3+

Gra FIFA 18 będzie przystępna od 29 września z polskim komentarzem, Ekstraklasą i reprezentacją Polski.

Wykorzystująca silnik Frostbite gra EA SPORTS FIFA 18 zaciera granicę pomiędzy światem wirtualnym a prawdziwym i ożywia zawodników, zespoły i atmosferę tego nieprzeciętnego sportu. Tegoroczna odsłona to największy krok naprzód w rozwoju technologicznym linii. Technika Real Players Motion to nowy system animacji poprawiający precyzję sterowania i perfekcyjnie odwzorowujący osobowość zawodników – teraz Cristiano Ronaldo i inni najlepsi piłkarze zachowują się i poruszają tak, jak na prawdziwych boiskach. Sterowanie piłkarzami połączone z nowymi stylami gry zespołów i systemem ustawiania się na boisku dają narzędzia do tworzenia emocjonujących chwil, które rozgrzewają do czerwoności areny piłkarskie na całym świecie. Gra zabierze Cię również w podróż z Aleksem Hunterem, który powraca z nowymi przygodami w gwiazdorskiej obsadzie z Cristiano Ronaldo i innymi gwiazdami europejskiej piłki. Do trybu FIFA Ultimate Team™ wkraczają IKONY FUT z Ronaldo Nazário i innymi legendami futbolu, po raz pierwszy w FIFA 18 na PlayStation 4, Xbox One i PC – premiera 29 września 2017 r. Gra jest lokalizowana w j. Polskim i posiada komentarz meczowy w wykonaniu D.Szpakowskiego i J.Laskowskiego.

Silnik Frostbite
Wierne odwzorowanie zachowania i sposobu poruszania się prawdziwych piłkarzy, nowe futbolowe światy i bogata osobowość sportowców. Silnik Frostbite pomaga zatrzeć granicę między światem wirtualnym a prawdziwym. Cieniowanie i okluzja jakości filmowej wspomagają renderowanie postaci i ulepszają ogólny wygląd boisk. Dzięki temu gra FIFA 18 jest najmocniej realistyczną i zapierającą dech w piersiach symulacją piłki w historii gier video.

Sterowanie zawodnikami
technologia Real Players Motion: Nowy odmieniający oblicze gry system animacji wykorzystuje dobranie trajektorii ruchu każdej części ciała w każdej klatce, co daje wyśmienicie płynne i intensywne sterowanie. Świeże techniki odtwarzania zarejestrowanego na żywo ruchu i animacja z płynnymi przejściami pomiędzy klatkami pozwalają wiernie odwzorować prawdziwą piłkę. Nasza technika pozwoliła rozszerzyć precyzję ruchu każdego zawodnika na boisku, co wyniosło całą grę na nowy poziom realizmu.

Osobowość piłkarzy: Sześć nowych archetypów postaci i nowa technologia odwzorowania zawodników pozwalają zróżnicować zachowanie piłkarzy na boisku i nadać im jednostkowy charakter. Po raz pierwszy w historii kolekcji rzeczywiste ruchy, rozmiary i parametry piłkarzy decydują o tym, jak zawodnik będzie się zachowywał w grze, dzięki temu każdy może naprawdę wejść w skórę najlepszych na świecie. W grze FIFA 18 od razu poznacie popularny sprint Ronaldo, fantastyczne zwroty Sterlinga i standardowe ruchy ramion Robbena.

Przebudowa dryblingu: W grze FIFA 18 można ruszyć w stronę obrońcy z całą pewnością siebie wynikającą z wiedzy, iż najlepsi piłkarze potrafią gwałtownie zmienić kierunek biegu. Nowa mechanika dryblingu pozwala podejść bardziej kreatywnie do pojedynków jeden na jednego. Bardziej precyzyjne prowadzenie piłki, ciaśniejsze zwroty i błyskawiczne przyśpieszenie. Tego jeszcze w grach piłkarskich nie było!
Płynność: Kreatywne sztuczki, kontekstowe prowadzenie piłki i zupełnie nowa mechanika dryblingu dają graczom więcej możliwości w ataku, kiedy trzeba sobie radzić na drobnej przestrzeni. Dzisiaj można z łatwością zmieniać kierunek biegu i czuć momentalną reakcję kontrolowanego piłkarza, kiedy nakazuje się mu uniknąć ataku obrońcy.
szybkość: Realistyczne i energiczne animacje biegu pozwalają szybciej przejść od powolnego prowadzenia piłki do pełnego sprintu.

Style gry zespołów i ustawianie się piłkarzy na boisku

Nowy system ustawiania się piłkarzy na boisku: Dzięki pokaźniejszej swobodzie ruchu pozostali zawodnicy na boisku analizują sytuację wokół nich i reagują optymalnie do niej: wybiegają na pozycję w stosownej chwili albo pokazują się do podania, żeby wesprzeć prowadzącego piłkę. Nowy system ustawiania się piłkarzy na boisku daje zrównoważone pokrycie boiska i więcej możliwości w ataku dzięki lepszemu czytaniu gry poprzez cały zespół.

Style gry zespołów: Rozbudowany pakiet prawdziwych stylów gry charakterystycznych dla niektórych zespołów sprawia, że w grze FIFA 18 na boisku zobaczycie z zasady stosowane w prawdziwej piłce taktyki – teraz prędko rozpoznacie tiki-takę niektórych spomiędzy najlepszych zespołów Europy albo wysoki pressing używany poprzez kluby Premier League. Poczuj różnicę w podejściu do konstruowania ataków i zachowania w destrukcji, gdy wybierzesz inną drużynę albo zmierzysz się z innym rywalem.

Dynamiczne szybkie zmiany: nowe kontekstowe sugestie zmian pozwalają prosto wprowadzać nowych piłkarzy na boisko bez konieczności wstrzymywania meczu. Czy to w odpowiedzi na zmarnowaną szansę, czy po stracie bramki możesz błyskawicznie zdecydować o dokonaniu zmiany bez otwierania menu.

Realistyczne areny piłkarskie

Regionalna atmosfera: Realistyczna wędrówka słońca po niebie, cieniowanie jakości filmowej, specyficzne elementy otoczenia murawy, komponenty oprawy wizualnej zaczerpnięte z prawdziwych transmisji meczów La Liga i MLS, butelki i wyrwana trawa na boisku, flagi kibicowskie klubów i z mocnych stadionów, komentarz intensywnie reagujący na wydarzenia na boisku i zmiany stanu murawy złożone razem dają najistotniej realistyczną oprawę meczów w historii linii FIFA.

Wysokiej jakości intensywne trybuny: świeże jednostkowe reakcje kibiców na trybunach i większa liczba regionalnych przyśpiewek pozwalają czerpać energię od dwunastego zawodnika. W trakcie konstruowania ataku z trybun będą dobiegały korzystnie znane z prawdziwych meczów przyśpiewki, kibice będą szaleli po strzelonej bramce tak jak na prawdziwych stadionach, a piłkarze mogą podbiec do sektora zajętego poprzez fanów swojego klubu, żeby razem z nimi świętować zdobytego gola.

Pełne dramatyzmu chwile

Cudowne bramki: świeże animacje ruchu i strzałów powodują, iż kopnięcia i uderzenia głową są bardziej płynne, co pozwala zdobywać jeszcze ładniejsze bramki. Jednostkowa osobowość piłkarzy zagwarantuje, iż najwięksi bohaterowie nie zawodzą w najważniejszych meczach i częściej trafiają do siatki wtedy, kiedy to najmocniej pokaźne.
nowe sterowanie dośrodkowaniami: Nowy sposób dośrodkowywania daje mnóstwo zróżnicowanych możliwości wrzucenia piłki w pole karne, co pozwala aktywne okazje strzeleckie. Centry na jedenasty metr, zawieszone piłki i wrzutki na długi słupek dają nowe sposoby starannego zagrania piłki do wypatrzonego w polu karnym kolegi.

Fifa 18 (PS4)

od 148 PLN