Grafika Obsługuje 4K*, 60 fps, HDR* i szeroką gamę odcieni Kompatybilność z najlepszą przystępną teraz technologią tworzenia obrazu, obsługuje rozdzielczość 4K, 60 fps, HDR, a także szeroką gamę kolorów. Jakość wyjściowa nie tylko pozostała przypasowana do wspierania formatów sygnału HDR TV.

Opracowano też specjalny przepływ True HDR, aby utrzymać obraz HDR i szeroką gamę barw z oryginalnych procesów przetwarzania aż po efekt końcowy. Produkcja gry rozpoczęła się od opracowania urządzenia przechwytującego szeroką gamę barw w jakości HDR, we współpracy z firmą Sony Corporation.

w konsekwencji efekt jest nie tylko kompatybilny z urządzeniami HDR TV, lecz prezentowane obrazy osiągają poziom realizmu niespotykany nigdy wcześniej, choćby jeśli są oglądane na tradycyjnym odbiorniku telewizyjnym.

*Aby radować się obrazem w rozdzielczości 4K, wymagany jest system PlayStation®4 Pro, a także kompatybilny odbiornik telewizyjny. **Aby móc wyświetlać obraz HDR, wymagany jest kompatybilny odbiornik telewizyjny.

Dźwięk Prawdziwe, realistyczne efekty dźwiękowe, dzięki którym można usłyszeć choćby zmiany momentu obrotowego w układzie przeniesienia napędu Wnętrze pojazdu wypełnione jest wieloma dźwiękami, takimi jak odgłosy silnika, skrzyni biegów, dźwięk zapłonu, odgłosy drogi, wiatru i nie tylko.

W Gran Turismo Sport nie tylko testowaliśmy i nagrywaliśmy prawdziwe samochody w ich środowisku naturalnym. We współpracy z departamentem dźwięku Sony Corp. Opracowaliśmy także symulator dźwięku, żeby odtworzyć stosowne odgłosy, z uwzględnieniem nawet tych, których nie jest w stanie wychwycić ludzkie ucho.

Samochody Od samochodów fabrycznych, przez wyścigowe, aż po koncepcyjne – w grze pozostało odtworzonych ponad 150 modeli Z wyjątkiem elementów zastrzeżonych przez twórców aut, zaprezentowane w grze trójwymiarowe modele mają najwyższą jakość i pozostały wytwarzane z największą precyzją.

Linia karoserii, krawędzie, przestrzeń między panelami, światła i migacze – wszystkie szczegóły pozostały odtworzone jak najdokładniej. Trasy Od torów pokaźnych szybkości po miejskie autostrady: prezentujemy 17 lokacji w 28 najróżniejszych układach W grze odtworzona pozostała ogromna gama torów: rzeczywiste tory wyścigowe, owalne trasy, naturalne trasy wyczynowe i miejskie autostrady, opracowane na podstawie planów dróg publicznych.

Przepływ True HDR umożliwił odtworzenie naturalnej gry świateł i barw, dzięki temu osiągalne jest korzystanie z tras w rozmaitych warunkach pogodowych i przy wielu rodzajach oświetlenia. Wspomaganie jazdy W celu uzyskania jak najwyższej przyjemności z gry wprowadzono nowoczesny układ wspomagania jazdy Gran Turismo Sport ma funkcje wspomagania jazdy, które umożliwią ci pozostawienie hamowania i kierowania SI.

nawet ci, którzy siedzą za kółkiem po raz pierwszy, mogą prowadzić samochód pewnie i jednostajnie. Innowacyjne wspomaganie kierowania, dodawania gazu, hamowania, stabilności itp. – każdy z tych komponentów można włączyć i wyłączyć, w zależności od umiejętności gracza.

Symulacja fizyki najlepsza symulacja fizyki w historii linii GT umożliwiła zbalansowanie realizmu i łatwości jazdy Równolegle z opracowywaniem symulacji fizyki pojazdów, ekipa Gran Turismo gwarantujeła technologiczne wsparcie w prawdziwych wyścigach samochodowych Nürburgring 24, a także Le Mans 24 w klasie LMP1.

Gran Turismo Sport wyposażony jest w najnowszy symulator fizyki pojazdów, wykonany dzięki wiedzy czerpanej zarówno ze świata rzeczywistego, jak i wirtualnego. Osiągnięto odwzorowanie fizyki, dzięki której „jazda jest łatwa, ponieważ jest realistyczna”.

Centrum marki Zdobywanie samochodów. Poznawanie marek Centrum firmy to nowy portal, dzięki któremu można odkryć nowe firmy. Tutaj możesz nabyć samochód wybranej firmy, lecz także zapoznać się z historią przeróżnych producentów, od ich powstania do dnia dzisiejszego, a choćby radować się wysokiej jakości filmami stworzonymi poprzez każdą z firm.

Szybka gra i poczekalnia szybki i łatwy dostęp do wyścigu Tryb prędkiej gry, w którym możesz brać udział w próbach czasowych i ścigać się z SI, pozostał usprawniony. Wyścigi pozwalają teraz na ustalanie własnych reguł.

W poczekalni możesz brać udział w wyścigach ze znajomymi w rozgrywce sieciowej. Możesz także stworzyć własny aby zarządzać wyścigami albo uczestniczyć lub obserwować wyścigi z pokojów innych graczy.

Tryb sportowy Opracowany na następne 100 lat sportów motorowych Tryb sportowy to przyszłość gier wyścigowych online, opracowany wspólnie poprzez FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) i Gran Turismo.

Gran Turismo Sport (PS4)

od 79 PLN