Śródziemie: Cień wojny Edycja Ostateczna to najmocniej kompletne wydanie ubiegłorocznej, epickiej gry akcji osadzonej w świecie Tolkienowskiego uniwersum Śródziemia. Gracze wykują pierścień Władzy, wyruszą na podbój Fortec w znacznych, zażartych bitwach i podejmą się próby dominacji Mordoru, posiadając w posiadaniu swoją własną armię orków, a wszystko przy wykorzystaniu wielokrotnie nagradzanego Systemu Nemesis. Opracowane przez Monolith Productions, Śródziemie: Cień wojny Edycja Ostateczna składa się z podstawowej gry wraz ze wszystkimi wydanymi dotychczas cyfrowymi zwiększeniami, gratisowymi aktualizacjami oraz ulepszeniami.

Od czasu wydania gry Śródziemie: Cień wojny, dokładamy największych starań by słuchać opinii i komentarzy szerokiej i idealnej społeczności miłośników, jaką udało nam się zebrać dookoła gry, żeby w jak najlepiej poprawić jakość gry, a w ostateczności stworzyć ostateczną wersję, z której będziemy niesamowicie dumni mówi Michael de Plater, dyrektor kreatywny Monolith Productions Śródziemie: Cień wojny Edycja Ostateczna, wraz z powiększeniami fabularnymi i dodatkami plemion orków w systemie Nemesis zapewni jak najkorzystniejsze doznania graczom. Bez względu na to, czy próbujesz gry po raz pierwszy, czy powracasz do Śródziemia, to najkorzystniejszy czas by wkroczyć do Mordoru.

Śródziemie: Cień wojny Edycja Ostateczna mieści główną grę wraz z całą przepustką sezonową gwarantującą dostęp do wszystkich dodatków, a w tym: uzupełniające kampanie fabularne, misje, grywalne postacie, plemiona Orków, bronie, umiejętności, wrogowie, nowy region i dużo więcej.

 • Gra Śródziemie: Cień wojny
 • powiększenie trybu Nemesis plemię Rzezi
 • zwiększenie trybu Nemesis plemię Rozboju
 • rozszerzenie fabularne Ostrze Galadrieli
 • powiększenie fabularne Pustkowie Mordoru


w dodatku Śródziemie: Cień wojny Edycja Ostateczna będzie zawierało szereg rozmaitych ulepszeń i gratisowych aktualizacji od bardziej rozbudowanych kampanii i usprawnionego Epilogu na koniec gry, poprzez nowe skórki postaci i całkowite usunięcie wirtualnego rynku, po setki innych ulepszeń od czasu wydania Śródziemie: Cień wojny. Pełna lista ulepszeń dostępnych dla graczy obejmuje:

 • Całkowite usunięcie wirtualnego rynku i mikrotransakcji
 • udoskonalony Epilog na koniec gry z nową narracją od Szeloby, Czarnoksiężnika i Mrocznego Taliona oraz nowe maski Nazguli.
 • Udoskonalenia systemu Nemesis: Liczne poprawki pogłębiające pojedynki z przeciwnikami i interakcje z innymi graczami i dodatkowe parametry i zachowania wrogich Orków; zwiększona ilość Legendarnych Orków i uzupełniające sposoby odbywania szkoleń.
 • Wzmocnienie: Limit poziomu podopiecznych został rozszerzony do 80, poziom Kapitana do 85, wzrosły nagrody w postaci punktów XP, pozostały dodane świeże umiejętności, a także ulepszenia prestiżowe.
 • Ulepszenia wyposażenia: Gracze mogą teraz używać Miriana,powiększyć poziom ich ekwipunku i używać klejnotów do zrestartowania umiejętności i ponownego ich rozdzielenia.
 • Skórki postaci: Celebrimbor, Eltariel, Dark Eltariel, Baranor i Serka.
 • Niekończące się oblężenie: Dodano funkcję ochrony fortec przed niekończącymi się falami sił Saurona.
 • Rebelia: Dodano funkcję, która pozwala miażdżyć zbuntowanych Ologów i Uruków, osłabiających Świetlistego Władcę.
 • Ulepszenia trybu zdjęć: Upamiętnij momenty z każdej bitwy dzięki nowym filtrom, ramkom i teksturom.
 • Dodano stopnie trudności: Brutalny i Gravewalker.
 • Statystyki graczy: Dodano stronę statystyk graczy, aby śledzić zabójstwa, dominacje i zdrady w grze.


Wydarzenia w grze Śródziemie: Cień wojny rozgrywają się w okresie czasowym między Hobbitem a Władcą Pierścieni. Śródziemie: Czas Wojny kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części gry, Śródziemia: Cienia Mordoru. Gracze zagłębią się w bogatszy niż dotychczas, mocniej spersonalizowany oraz bardziej duży świat pełen bohaterów oraz czarnych charakterów, kultowych lokacji, znanych przeciwników i zupełnie nowych postaci, których historia nie pozostała jeszcze opowiedziana.

Śródziemie: Cień Wojny (PS4)

od PLN