Star Trek Bridge Crew
Star Trek: Bridge Crew przenosi ciebie i twoich przyjaciół do serca statku kosmicznego, gdzie – jako oficerowie Federacji – będziecie wspólnie podejmować decyzje i inicjować działania, które zadecydują o losie okrętu i załogi. Star Trek: Bridge Crew to gra opracowana specjalnie z myślą o rzeczywistości wirtualnej, która zapewnia realistyczne zanurzenie się w uniwersum Star Trek. W Star Trek: Bridge Crew wraz z załogą zostajesz wysłany na czele nowej jednostki U.S.S. Aegis do realizacji niezwykle ważnej misji. Jej celem jest przeprowadzenie eksploracji niezbadanego dotychczas, obszernego sektora nazywanego Rowem, w nadziei na znalezienie adekwatnego miejsca do zamieszkania dla zdziesiątkowanej populacji Wulkanów.

Miejsce to mieści nie tylko zapierające dech w piersiach i czekające na poznanie cuda natury,na dodatek dziwne anomalia i nieznane niebezpieczeństwa.

W regionie aktywne jest także Imperium Klingonów, które bez wątpienia będzie starało się pokrzyżować plany Federacji. Zadaniem twoim i twojej załogi będzie opracowanie map sektora, odkrycie planów Klingonów i zapewnienie pokojowej występowaniu Federacji w regionie.

GRA wytwarzanA OD PODSTAW DLA RZECZYWISTOŚCI WIRTUALNEJ
Star Trek: Bridge Crew zaprojektowana pozostała specjalnie dla rzeczywistości wirtualnej, dzięki czemu może zaoferować wyjątkowe doświadczenie, płynące z zanurzenia się w środowisku gry. Dzięki śledzeniu ruchów ręki, pełnosylwetkowym awatarom i synchronizacji ruchu ust w czasie rzeczywistym, gracze mogą w pełni doznać tego, czym jest służba oficera na mostku statku kosmicznego Federacji.

WSPÓŁPRACA TO PODSTAWA

Podejmuj strategiczne decyzje i koordynuj działania z załogą w celu ukończenia misji. W grach co-op gracze mogą kreować czteroosobowe zespoły, składające się z osób pełniących funkcję: kapitana, nawigatora, taktyka oraz inżyniera. Każdy z nich jest niezbędny do zapewnienia powodzenia najróżniejszych misji, a także bezpieczeństwa załogi i statku.

wyjątkowY STATEK DO nieszablonowYCH MISJI

Obejmij dowodzenie na U.S.S. Aegis, pierwszym statku nowego rodzaju. Do twojej dyspozycji oddana pozostała najnowsza technologia znajdująca się na wyposażeniu Gwiezdnej Floty, dzięki której bez problemu zaplanujesz kurs żeglugi, zanalizujesz informacje ze skanerów, włamiesz się do systemów tarcz ochronnych wrogów czy zaatakujesz wrażliwe podsystemy bezpieczeństwa przeciwników. Aegis jest odpowiedzią na wyzwania, z którymi zetkniesz się w trakcie pełnych niebezpieczeństw misji w Rowie. Wybrniesz z każdej sytuacji, jeśli wyłącznie opanujesz do perfekcji jego systemy - równocześnie te korzystnie już znane, jak i wprowadzone eksperymentalnie.

Z PRZYJACIÓŁMI W GALAKTYCE
Star Trek: Bridge Crew proponuje pasjonującą i emocjonującą przygodę o niespotykanym dotychczas poziomie realizmu, którą przeżyjesz razem ze znajomymi. Do zwycięstwa potrzebować będziesz prawdziwych przyjaciół, gdyż umiejętności pojedynczego oficera nie wystarczą: komunikacja, zaufanie i bliska koordynacja to klucze do sukcesu.

GENERATOR MISJI
Oprócz pełnej dynamiki fabuły, Star Trek: Bridge Crew gromadzi także tryb "energicznych misji", który na bieżąco formuje zadania, zapewniające niezliczone godziny przygód w rozgrywce jedno- i wieloosobowej.


kryteria sprzętowe

- Konsola PlayStation 4
- PlayStation VR
- PlayStation Camera (lub PlayStation Eye)
- Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus

Star Trek Bridge Crew VR (PS4)

od PLN