Star Wars™ Battlefront™ – Edycja Ultimate zawiera wszystko, co konieczne, aby spełnić marzenia o udziale w bitwach toczonych w uniwersum Star Wars™. W jej skład wchodzi nie tylko Edycja Specjalna Star Wars™ Battlefront™, lecz także Przepustka Sezonowa, a w niej cztery dodatki do gry i unikatowa emotka „Strzelaj pierwszy".

Edycja posiada: - Grę podstawową Star Wars™ Battlefront™ - Pięć komponentów dodatkowych przystępnych w Star Wars™ Battlefront™ – Edycja Specjalna. Blaster DL-44, znany jako broń Hana Solo (natychmiastowy dostęp) Granat jonowy (natychmiastowy dostęp) Torpeda jonowa (natychmiastowy dostęp) Porażenie jonowe (emotka na wyłączność) Zwycięstwo (emotka na wyłączność) - Cztery rozbudowane dodatki pełne nowej zawartości prosto z galaktyki Star Wars™ (Zewnętrzne Rubieże, Bespin, Gwiazda Śmierci i Łotr 1 Scariff) a w nich Ponad dwadzieścia nowych składników wyposażenia, w tym broń, pojazdy i gwiezdne karty Cztery kolejne popularne postacie z uniwersum Star Wars Szesnaście dodatkowych map do trybu dla wielu graczy Cztery nowe ekscytujące tryby rozgrywki - Emotkę „Strzelaj pierwszy" na wyłączność Złowieszcze dudnienie sprzętów kroczących AT-AT na skutej lodem planecie Hoth.

Strzelający z blasterów rebelianci i mknące obok imperialne skutery w gęstych lasach Endoru. Zacięte podniebne starcia eskadr X-wingów i myśliwców TIE. Weź udział w emocjonujących bitwach Star Wars™, o jakich za każdym razem marzyłeś.

Zostań bohaterem w grze Star Wars™ Battlefront™. Walcz po stronie rebelii albo Imperium w rozgrywkach wieloosobowych z udziałem maksymalnie 40 graczy. Wykonuj ekscytujące, inspirowane filmami wyzwania przystępne w trybie solo, na podzielonym ekranie lub w trybie współpracy poprzez sieć.

Star Wars Battlefront to połączenie porywającej akcji na galaktyczną skalę z wiernie odwzorowanymi planetami, uzbrojeniem, postaciami i pojazdami, a także efektami dźwiękowymi prosto z filmów. To nieprzeciętne i istotnie wciągające doświadczenie, o jakim fani Star Wars zawsze marzyli.

GŁÓWNE cechy Fotorealizm niespotykany dotąd w interaktywnych produktach rozrywkowych Odwiedź tradycyjne planety z oryginalnej trylogii Star Wars, odwzorowane z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz autentyzmem, który przeniesie cię wprost do odległej galaktyki Przekonaj się, jak dzięki używanej przez DICE technice zwanej fotogrametrią na nowo ożywają modele z filmów Star Wars Starcia lądowe na galaktyczną skalę Bierz udział w wieloosobowych starciach na Hoth, Endorze, Tatooine i na niezbadanej planecie Sullust.

Zasiądź za sterami szerokiego wachlarza pojazdów, w tym szybkich skuterów repulsorowych, zostań dowódcą sprzętów kroczących AT-AT i wielu innych Zapanuj na polu walki dzięki słynnym bohaterom ze świata Star Wars Wciel się w najsłynniejsze postacie z uniwersum Star Wars, w tym Dartha Vadera oraz Bobę Fetta Przygotuj się na spotkanie z renomowanymi postaciami z oryginalnej trylogii, takimi jak C-3PO czy R2-D2 Bierz udział w widowiskowych pojedynkach statków kosmicznych Pilotuj Sokoła Millenium, X-wingi, myśliwce TIE i mnóstwo innych pojazdów latających, biorąc udział w zaciętych podniebnych starciach Gra dedykowana zarówno dla rycerzy Jedi, jak i padawanów Walcz u boku znajomych poprzez sieć albo w trybie współpracy na podzielonym ekranie Płynnie przełączaj się pomiędzy widokami z pierwszej i trzeciej osoby

Star Wars Battlefront Ultimate (PS4)

od PLN