Gra The Last of Us Part II w edycji specjalnej gromadzi: - SteelBook z pełną wersją gry, - Dynamiczny motyw PS4, - komplet 6 awatarów, - 48 stron Mini Art Book od Dark House. Zmierz się z tragicznymi konsekwencjami działań Ellie – równocześnie fizycznymi, jak i emocjonalnymi.

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych.

Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, żeby wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swych działań. Nieprzystępna, pełna emocji opowieść Doświadcz narastających, moralnych konfliktów spowodowanych przez nieustające dążenie Ellie do zemsty.

Błędne koło przemocy, które po sobie pozostawia, zmusi Cię do zastanowienia się nad tym, czym jest dobro, a czym zło, co jest stosowne, a co nie, kto jest bohaterem, a kto złoczyńcą. Piękny, ale niebezpieczny świat Wyrusz w podróż wraz z Ellie, spomiędzy sielskich gór i lasów Jackson w porośnięte bujną roślinnością ruiny metropolitalnego Seattle.

Będziecie spotykać świeże grupy tych, którzy przeżyli, wędrować poprzez nieznane, zdradzieckie lokalizacje, oglądać przerażające formy zakażonych. Ożywione poprzez najnowszą wersję silnika Naughty Dog postacie i otoczenie są bardziej realistyczne i pełne szczegółów niżeli kiedykolwiek.

Pełna akcji, emocji i poczucia desperacji rozgrywka rodzaju survival nowe i lepsze systemy rozgrywki pozwalają Ellie walczyć ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeszkodami w trakcie jej wędrówki poprzez wrogi świat.

Poczuj jej desperacką walkę dzięki udoskonalonym funkcjom, takim jak intensywna walka wręcz, płynne ruchy czy dynamiczne skradanie się. Duża gama broni, przedmiotów do wyprodukowania, umiejętności i aktualizacji pozwala związać to, co potrafi Ellie, do Twojego stylu gry....

The Last of Us Part II (PS4)

od 119 PLN