Niesamowita samodzielna przygoda słynne studio, które stworzyło The Last of Us i Uncharted 4: Kres Złodzieja, demonstruje nową podróż, całkowitą niesamowitej akcji i przerażających niebezpieczeństw. Żeby odzyskać starożytny indyjski artefakt i uchronić go przed wpadnięciem w ręce bezwzględnego handlarza bronią, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc znaną najemniczkę Nadine Ross – znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Razem wyruszą w głąb gór Indii, nauczą się współpracować, aby odkryć tajemnicę artefaktu, pokonają wielu wrogów i zapobiegną pogrążeniu się regionu w chaosie.. Chloe Frazer Debiut – Uncharted 2: Pośród złodziei Ostatnia rola – Uncharted 3: Oszustwo Drake'a Chloe, jedna z najpopularniejszych postaci w linii, to niestrudzona łowczyni skarbów, która pod względem sprytu, wiedzy archeologicznej i zaradności dorównuje Nathanowi Drake’owi.

Oprócz tego perfekcyjnie radzi sobie w bójkach i za kółkiem. Chloe jest osobą ponadprzeciętnie inteligentną i impulsywną, która lubi improwizować. Jej metody, choć niejednokrotnie nie do końca moralne, zawsze przynoszą rezultaty, co czyni ją stanowczo ciekawą dla potencjalnych pracodawców.

Oczywiście choćby ona ma swoje granice – jeśli sytuacja zacznie się wymykać spod kontroli, nie będzie miała skrupułów, by porzucić zlecone zadanie. Nadine Ross Debiut – Uncharted 2: Pośród złodziei Debiut /ostatnia rola – Uncharted 4: Kres złodzieja Nadine pamiętamy jako siejącą postrach przywódczynię Shoreline, południowoafrykańskiej organizacji paramilitarnej najętej poprzez Rafe’a Adlera, głównego antagonistę czwartej części Uncharted.

Gdy Shoreline się rozpadło, Nadine pozostała wolnym strzelcem. Dała się poznać jako osoba opanowana, która do swych zleceń i potyczek podchodzi na zimno. Lubi być o krok przed swymi rywalami i zawsze wywiązuje się z powierzonych zadań

Uncharted Zaginione Dziedzictwo (PS4)

od 72 PLN