Opis Edycji Ultimate

Edycja Gold posiada:

  • GRĘ
  • Kopię Assassin’s Creed Valhalla
  • KARNET NA DODATKI

Wzmocnij swoje przeżycia z karnetem na dodatki*:

  • Otrzymaj dostęp do nowej epickiej zawartości, eksploruj świeże ziemie i odkrywaj nowe wyposażenie.
  • Daj się wciągnąć w Misję Fabularną przystępną od dnia premiery.

komplet ULTIMATE

Obudź lęk w sercach wrogów i dominuj w trakcie najazdów przy pomocy zestawu przedmiotów zawartych w pakiecie Ultimate *:

  • komplet Wyposażenia Berserka mieści obosieczny topór, świetlistą tarczę niedźwiedziego strażnika, nową skórkę dla Kruka, bezwzględnego Hati - wilczego wierzchowca oraz zestaw berserka dla Eivora.
  • komplet Szkutniczy Berserka gromadzi majestatyczną łódź, z oryginalnym galionem i zestawem nowych żagli.
  • pakiet Osadniczy Berserka mieści świeże sposoby regulowania swej osady w Anglii.
  • zestaw run do ulepszenia broni albo innego wybranego sprzętu.

.

Opis towaru

Assassin’s Creed: Valhalla wykorzystuje technikę Smart Delivery - zakup grę jeden raz i graj w nią na Xbox One albo na Xbox Series X, gdy pojawi się równocześnie konsola, jak i przeznaczona jej wersja Assassin’s Creed: Valhalla

Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swojego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza poprzez Morze Północne ku bogatym ziemiom zwaśnionych angielskich królestw. Zadanie wikingów: założyć nową, stałą osadę, nie zważając na koszty.

W Assassin’s Creed® Valhalla grasz jako Eivor, zaciekły wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Eksploruj nieodgadniony, efektowny, otwarty świat ukształtowany w brutalnych czasach angielskich mrocznych wieków. Najeżdżaj na swych wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, walcząc o miejsce wśród bogów w Walhalli.

Wojny będą wybuchać. Królestwa będą upadać. Oto era wikingów.

Kluczowe elementy

STWÓRZ WŁASNĄ SAGĘ WIKINGÓW – progresywne mechanizmy RPG pozwalają ci na kształtowanie rozwoju swojej postaci i wpływanie na otaczający ją świat. Wraz z każdym podjętym wyborem – od sojuszy politycznych przez strategię walki po dialogi i wybór sprzętu – wyznaczysz własną drogę ku chwale.

instynktownY SYSTEM WALKI – Walcz dwoma rodzajami broni równocześnie – wywijaj toporami, mieczami, a nawet tarczami i odtwórz zaciekły styl walki wikingów. Ścinaj głowy przeciwnikom, eliminuj ich z daleka albo dyskretnie pozbawiaj ich życia dzięki swojemu ukrytemu ostrzu. Zmierz się z wyzwaniem w postaci najmocniej zróżnicowanych, zabójczych wrogów, jacy kiedykolwiek pojawili się w grze z linii Assassin's Creed.

OTWARTY, przeciętnieWIECZNY ŚWIAT – Żegluj od surowych, zagadkowych wybrzeży Norwegii ku błyskotliwym, ale bezlitosnym królestwom Anglii, a choćby jeszcze dalej. Zanurz się w stylu życia wikinga łowiąc ryby, polując, biorąc udział w zabawach pijackich i wielu innych czynnościach.

PROWADŹ EPICKIE NAJAZDY – Poprowadź konkretne szturmy na saksońskich żołnierzy i ich fortece w całej Anglii. Prowadź swój klan w trakcie zaskakujących ataków z pokładu swojej łodzi i plądruj tereny wroga, by przywieźć swojemu ludowi bogactwa i zasoby.

ROZWIJAJ SWOJĄ OSADĘ – Buduj i udoskonalaj obiekty, dzięki którym przypasujesz swoją rozgrywkę – czekają na ciebie koszary, kuźnia, warsztat tatuażysty i mnóstwo więcej. Werbuj nowych członków do swojego klanu i własnoręcznie kształtuj swoją przygodę w świecie wikingów.

WIKINGOWIE DO WYNAJĘCIA – Stwórz i dostosuj wyjątkowego wikinga w swoim klanie, a potem podziel się nim online ze znajomymi, którzy będą mogli używać go w trakcie swych najazdów.

Bonus Pre-Orderowy

Zamów w przedsprzedaży, by uzyskać dostęp do dopełniającej misji Droga Berserka *. Dołącz do legendarnego normańskiego berserka w jego dążeniu do zemsty.

* Ostateczna zawartość i data premiery mogą ulec zmianie. Niektóre funkcje mogą być niedostępne w dniu premiery. Treści mogą być dostępne do kupienia i / albo w formie gratisów do odbioru osobno, zgodnie z decyzją marki Ubisoft. Wymagania systemowe podczas definiowania. Przed zakupem lub realizacją zamówienia w przedsprzedaży zobacz kryteria systemowe i detale / ograniczenia towaru.

Assassn's Creed Valhalla (Xbox One)

od 239 PLN