W Assassin’s Creed Valhalla grasz jako Eivor, zaciekły wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Eksploruj zagadkowy, atrakcyjny, otwarty świat ukształtowany w brutalnych czasach angielskich mrocznych wieków.

Najeżdżaj na swych wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, walcząc o miejsce wśród bogów w Walhalli. STWÓRZ WŁASNĄ SAGĘ WIKINGÓW– zaawansowane mechanizmy RPG pozwalają ci na kształtowanie rozwoju swej postaci i wpływanie na otaczający ją świat.

Wraz z każdym podjętym wyborem – od sojuszy politycznych przez strategię walki po dialogi i dobór sprzętu – wyznaczysz własną drogę ku chwale. InstynktownY SYSTEM WALKI– Walcz dwoma rodzajami broni jednocześnie – wywijaj toporami, mieczami, a nawet tarczami i odtwórz zaciekły styl walki wikingów.

Ścinaj głowy przeciwnikom, eliminuj ich z daleka albo dyskretnie pozbawiaj ich życia dzięki swemu ukrytemu ostrzu. Zmierz się z wyzwaniem w postaci najbardziej najróżniejszych, zabójczych wrogów, jacy kiedykolwiek pojawili się w grze z linii Assassin's Creed.

OTWARTY, przeciętnieWIECZNY ŚWIAT– Żegluj od surowych, enigmatycznych wybrzeży Norwegii ku efektownym, lecz bezlitosnym królestwom Anglii, a choćby jeszcze dalej. Zanurz się w stylu życia wikinga łowiąc ryby, polując, biorąc udział w zabawach pijackich i wielu innych czynnościach.

PROWADŹ EPICKIE NAJAZDY– Poprowadź konkretne szturmy na saksońskich żołnierzy i ich fortece w całej Anglii. Prowadź swój klan w trakcie zaskakujących ataków z pokładu swej łodzi i plądruj tereny wroga, by przywieźć swojemu ludowi bogactwa i zasoby.

ROZWIJAJ SWOJĄ OSADĘ– Buduj i polepszaj obiekty, dzięki którym dopasujesz swoją rozgrywkę – czekają na ciebie koszary, kuźnia, warsztat tatuażysty i dużo więcej. Werbuj nowych członków do swego klanu i własnoręcznie kształtuj swoją przygodę w świecie wikingów.

WIKINGOWIE DO WYNAJĘCIA–Stwórz i dopasuj nieszablonowego wikinga w swoim klanie, a potem podziel się nim online ze znajomymi, którzy będą mogli używać go w trakcie swych najazdów. Edycja Ultimate posiada: - GRĘ - Kopię Assassin’s Creed Valhalla - KARNET NA DODATKI Wzmocnij swoje przeżycia z karnetem na dodatki - Otrzymaj dostęp do nowej epickiej zawartości, eksploruj świeże ziemie i odkrywaj nowe wyposażenie.

- Daj się wciągnąć w Misję Fabularną dostępną od dnia premiery. Zestaw ULTIMATE Obudź lęk w sercach wrogów i dominuj w trakcie najazdów za pomocą zestawu przedmiotów zawartych w komplecie Ultimate - komplet Wyposażenia Berserka zawiera obosieczny topór, świetlistą tarczę niedźwiedziego strażnika, nową skórkę dla Kruka, bezwzględnego Hati - wilczego wierzchowca, a także komplet berserka dla Eivora.

- komplet Szkutniczy Berserka gromadzi majestatyczną łódź, z specyficznym galionem i zestawem nowych żagli. - pakiet Osadniczy Berserka zawiera świeże sposoby regulowania swojej osady w Anglii. - komplet run do ulepszenia broni albo innego wybranego sprzętu.

BONUS PRZEDSPRZEDAŻOWY Zamów w przedsprzedaży, aby uzyskać dostęp do uzupełniającej misji Droga Berserka. Dołącz do legendarnego normańskiego berserka w jego dążeniu do zemsty. Ubicollectibles z dumą prezentuje oficjalną replikę najszczególniej specyficznej broni AsasynaUkrytego Ostrza.

Wciel się w postać Eivora z Assassin’s Creed Valhalla, wyposażając się w tę wiernie i realistycznie wytworzoną replikę ukrytego ostrza lub po prostu dołącz ją do swojej linii.

Assassn's Creed Valhalla (Xbox One)

od 359 PLN