Halo 5: Guardians to epicka wieloosobowa przygoda, sporo trybów gry, bardzo rozbudowany edytor oraz najistotniej emocjonująca fabuła w historii serii Halo.
Od premiery gry ukazało się już 10 bogatych, bezpłatnych aktualizacji zawartości, które czynią z gry Halo 5: Guardians najszczególniej rozbudowaną, najmocniej wieloosobową i najmocniej rozmaitą grę w historii Halo!EPICKA KAMPANIADalszy ciąg sagi Master Chiefa opowiedziany przez imponujący tryb kooperacji dla 4 osób, który zabierze cię na trzy zróżnicowane planety.

Galaktyce zagraża zagadkowa, niepowstrzymana siła.
Master Chief zaginął, a jego lojalność inicjuje być kwestionowana. Wyrusz w podróż, która zmieni bieg historii i wpłynie na przyszłość całego rodzaju ludzkiego.

WIELOOSOBOWY TRYB STREFY WOJNY
Rzuć wyzwanie znajomym i rywalom w trzech nowych dla serii Halo, rozbudowanych trybach wieloosobowych: Strefie wojny, Szturmie w Strefie wojny, a także Strefie wojny

Kampania
Nowa, energiczna historia tocząca się na przestrzeni całej galaktyki: graj jako Master Chief i Spartan Locke i weź udział w polowaniu, które toczy się w trzech nowych światach.

Halo Championship Series
Pro League to nowa generacja zawodów e-sportowych Halo. HCS Pro League świętuje zwycięstwo najlepszych na świecie graczy i zespołów Halo, którzy walczą ze sobą w cotygodniowych meczach. Towarzyszy temu mocna, otwarta kolekcja pod koniec każdego sezonu HCS Pro League, która wspiera najkorzystniejsze i wschodzące talenty. Trwa już sezon letni. Zobacz rozwój akcji na halo.g


ilość graczy

- Gra wieloosobowa online: od 2 do 24 graczy
- Współpraca online


oczekiwania sprzętowe

- Konsola Xbox One
- Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu Xbox Live Gold

Halo 5 Guardians (Xbox One)

od 89 PLN