Moje błogosławieństwo i najlepsze życzenia

Z prawdziwą przyjemnością przeczytałem książkę dr Lois Steinberg Praktyka jogi dla pań.

Autorka w swojej pracy nie ogranicza się do teorii czy akademickich rozważań, dzieląc się z czytelnikami funkcjonalną wiedzą opartą na doświadczeniu i zrozumieniu zarówno fizycznych, jak i psychicznych stanów, które towarzyszą kobiecie w trakcie procesu miesięcznego.

Lois Steinberg drobiazgowo, krok po kroku, zaprezentowała, w jaki sposób zestawiać asany, żeby pozwalały kobietom praktykującym jogę przezwyciężać jednostkowe zaburzenia cyklu i związane z tym dolegliwości, które mogą odczuwać przed menstruacją, w czasie jej trwania i po zakończeniu, niezależnie od tego, w jakim są wieku.

Jestem przekonany, że przygotowując niniejszą publikację, autorka oddała ogromną przysługę wszystkim kobietom, które pragną zachować prawidłową kondycję zdrowie i równowagę psychiczną. Gorąco wspieram jej dalsze działania w tym kierunku.
B.K.S. Iyengar

nieraz mata do jogi bywa minimalistyczną, bezludną wyspą, na której mierzę się ze swymi słabościami i stawiam sobie trudne wyzwania. Kiedy jednak moje życie inicjuje być wyzwaniem, właśnie na macie znajduję ukojenie i staje się ona moją tratwą ratunkową.
W nieprzerwanie zmieniającym się świecie i pełnym wyzwań życiu kobiety ważne jest,posiadać dla siebie czas i sposób na powrót do „domu". Joga jest taką ścieżką. To efektowne, iż powstała ta książka – funkcjonalny podręcznik asan dla kobiet.
Polecam.
Natalia Przybysz (Natu)
wokalistka, kobieta, mama

Praktyka jogi dla kobiet Steinberg Lois, Galaktyka

od 36.74 PLN