Od czasu zaprezentowania w styczniu 2004 roku pierwszego na świecie, wysokiej jakości kabla HDMI w własnej produkcji, Wireworld zdobył niezliczoną ilość nagród za kolejne usprawnienia. Innowacje te opierały się na dwóch zastrzeżonych geometriach przewodników, dzięki którym w stanowczym stopniu zwiększono szybkość transmisji sygnału. Teraz dodano do tego nowy materiał izolacyjny Composilex 2, redukujący szum tła. Techniczna doskonałość i doświadczenie w produkcji kabli HDMI pozwoliły Wireworldowi na stworzenie szerokiej gamy łączówek, które zapewniają niesamowity obraz i dźwięk na każdym poziomie cenowym.

Ultrafiolet 7 i Chroma 7, a także Island 7 wytwarzano z 16 najwyższej jakości przewodników, w konfiguracji o nazwie Simmetricon. Oznacza to szybszą transmisję aniżeli w konwencjonalnych kablach HDMI. W połączeniu z izolacją Composilex 2 udało się uzyskać najkorzystniejszy stosunek jakości brzmienia i obrazu do ceny.

szybkość transmisji jest dominującym czynnikiem w uzyskaniu jak najkorzystniejszych osiągów przez kable HDMI. Im transfer jest szybszy, tym czystszy dźwięk i ostrzejszy obraz uzyskujemy. Nawet najdłuższe łączówki HDMI z linii 7 potrafią przesłać sygnał 10.2 Gbps, wymagany dla specyfikacji HDMI v1.4, a krótsze w znaczący sposób tę szybkość przekraczają.

Oprócz jednoznacznych zalet z zakresie jakości dźwięku i obrazu, płaski profil kabli HDMI Wireworld sprawia, że są bardziej sprężyste i łatwiejsze w podłączeniu niżeli kable o kolistym przekroju. Wszystkie kable Wireworld Series 7 przystosowane są do instalacji w ścianach (UL-CL3/FT4). Wyposażone są we wtyki HD Grip, ze stykami pokrytymi cienką powłoką srebra i warstwą złota, o ponad 50% redukując w ten sposób straty.

podczas gdy ulepszone materiały i nowe pomysły w zakresie konfiguracji przewodników pomogły w wyższych modelach poprawić jakość dźwięku i obrazu, we wszelkich kablach dały w wyniku czego udoskonalenie rozdzielczości, głębi i kontrastu, ugruntowując tym samym pozycję i reputację Wireworlda jako lidera technologii kabli HDMI.

Ultrafiolet 7 (UHH)

  • przewodniki z posrebrzanej miedzi OFC
  • Symmetricon
  • posrebrzane i pozłacane styki

Ultraviolet 7

Ultraviolet 7 jest wysokiej klasy przewodem HDMI, w którym użyto płaską taśmę Symmetricon.

przystępny w odcinkach o długości do 20 metrów, dokument „High Speed with Ethernet".

kabel zbudowano z 16 przewodników ułożonych w układzie Symmetricon, gwarantującym istotnie szybką transmisję sygnału, a dodatkowa izolacja Composilex 2 zezwala na zachowanie jakości obrazu i dźwięku w sposób wcześniej dla kabli z tego przedziału cenowego nieosiągalny.

Ultraviolet 7 HDMI to rodzaju „High Speed with Ethernet", czyli dopasowany do przesyłu sygnału z ekstremalnie wysokimi prędkościami, wyekwipowany w linię dla obsługi Ethernetu. Kabel obsługuje sygnał do 10,2 Gbps, 1080p, 4K, 3D, Deep Colour, z kanałem zwrotnym Audio ARC.

Wtyczka pozłacana jest 24-karatowym złotem i zaopatrzona jest w nowoczesny system mocowania HD Grip.

16 posrebrzanych miedzianych przewodników – to 4 razy więcej aniżeli w klasycznych kablach HDMI

Izolacja Composilex 2 – dająca znacznie lepszą kontrolę energii elektrostatycznej

Symmetricon – gwarantuje utrzymanie poprawnego kontrastu i żywych, głębokich kolorów

Przy przyłączaniu kabla należy pamiętać o jego kierunkowości. Na izolacji naniesiono optymalne oznaczenie „→".

Wireworld Ultraviolet 7 HDMI (UHH) 2m - Dostawa 0zł!

od PLN