Najnowszy model Mobius ActionCam V3 z obiektywem Lens C2

Mamy do zaoferowania Państwu najnowszą wersję kompaktowej kamery Mobius ActionCam V3 Lens C2 z nowym, znacznie lepszej jakości obiektywem o zwiększonym kącie widzenia, a także baterią o rozszerzonej objętości do 820mAh. Kamera znamionuje się wysoką jakością nagrań Full HD 1080p i gabarytami pudełka zapałek co przekłada się na wszechstronność zastosowania.

wielka recenzja kamery Mobius ActionCam w naszym blogu:
Miniaturowy wielozadaniowiec - recenzja kamery Mobius ActionCam

Kamera Mobius ActionCam V3 Lens C2 w pigułce
 • Rozdzielczość Full HD 1080p @ 30fps, a także 720p @ 60fps
 • Obiektyw Lens C2 o kącie widzenia 130 poziomów
 • Akumulator 820 mAh (choćby do 2h nagrywania na jednym ładowaniu)
 • Tryb WDR (Wide Dynamic Range)
 • Nagrywanie poklatkowe (Time Lapse)
 • Nagrywanie w pętli (Loop Recording)
 • Tryb detekcji ruchu
 • Zabezpieczenia nagrań przed skasowaniem
 • samoczynny start i wyłączanie
 • Wyjście TV
 • Gniazdo pamięci microSD - obsługa kart 64GB
 • Bogata oferta akcesoriów
 • Polska dystrybucja i obsługa gwarancyjna
 • Polska instrukcja obsługi
Nowy obiektyw Lens C2

wariant obiektywu Lens C został wycofany i zastąpiony wariantem Lens C2, wprowadzonym do obrotu w lipcu 2015 roku. Nowy rodzaj obiektywu jest lepszy jakościowo, ma nieco obszerniejszy kąt widzenia, a także uzyskuje udoskonaloną ostrość w krawędziach kadru.

Więcej informacji o nowej wersji obiektywu na naszym blogu:
http://www.wideorejestratory24.info/2015/07/nowy-mobius-actioncam-lens-c2.html


Od lewej: Mobius Lens C2, Lens C

Jakość Full HD

Kamera Mobius ActionCam Lens C2 rejestruje wysokiej jakości materiał video o rozdzielczości Full HD 1080p i prędkości zapisu 30 klatek na sekundę wykorzystując przy tym produktywny kodek H.264 przy bitrate ok. 16-17 Mbps. Tryb WDR (Wide Dynamic Range) wspomaga rejestrację video w utrudnionych warunkach oświetleniowych, np. Podczas nagrania "pod słońce" albo w nocy.

Przykładowe nagranie wideo

Przykładowe nagranie z kamery Mobius ActionCam Lens C2 poniżej. Więcej nagrań na naszym kanale YouTube, zapraszamy: https://www.youtube.com/playlist?list=PLWb1jIrvNpna_IDv7JzRfXJjSrS_TWqTN

wielkie spektrum zastosowań

Mobius ActionCam Lens C2 dzięki swym kompaktowym gabarytom i bogatej ofercie przeznaczonych akcesoriów oferuje obfite spektrum zastosowań zapewniając,stanie na wysokości zadania w wielu sytuacjach.

Przykładowe wykorzystania:

 • do nagrywania jazdy na rowerze z możliwością konstrukcji na kasku lub kierownicy;
 • jako dyskretny rejestrator jazdy w samochodzie;
 • możliwość zamocowania do modeli latających (drony, helikoptery, samoloty) - przejrzyj wątek asygnowany Mobiusowi na Polskim Forum Modelarzy:
  http://pfmrc.eu/index.php?/topic/54082-moja-przygoda-z-mobiusem-a-v3/;
 • miniaturowe wymiary sprawiają,nieprzeciętnie sprawi się także jako kamera szpiegowska;
 • po założeniu wodoszczelnej pokrywy kamera zezwala na rejestrację materiału pod wodą;
 • w połączeniu z trybem detekcji ruchu kamera może być zastosowana do monitoringu pomieszczeń.

Mobius ActionCam w połączeniu z uchwytem rowerowym

Kamera znakomicie sprawdza się jako dyskretny i nie rzucający się w oczy rejestrator samochodowy (na zdjęciu rodzaj Lens A)

Tryb nagrywania poklatkowego (Time Lapse)

Kamera ma wsparcie dla funkcji nagrywania poklatkowego (Time Lapse), która umożliwia nagrywanie fascynujących nagrań przyrody, czy także do rejestracji otoczenia samochodu w trakcie dłuższego postoju. Tryb ten polega na wykonaniu statycznych zdjęć co określony interwał (250ms, 500ms, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s raz 60s), a następnie samoczynnie połączenie ich w jeden klip wideo. Funkcja Time Lapse umożliwia zapisanie materiału wideo do pliku o widocznie mniejszej pojemności co oszczędza miejsce na karcie pamięci.

Przykładowe nagranie zarejestrowane w trybie Time Lapse:

Tryb nagrywania w pętli (Loop Recording)

Rejestrator posiada funkcję Loop Recording, który pozwala na dobór cyklu nagrywania video o długości 3, 5, 10 i 15 minut. Po zapełnieniu karty pamięci najstarsze nagrania zostaną samoczynnie nadpisane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o brak miejsca na karcie pamięci. Przystępny jest także tryb "MAX", który nagrywa materiał do momentu kiedy plik nie osiągnie maksymalnej wielkości 4GB lub skończy się miejsce na karcie pamięci.

Kamera pozwala dodatkowo na zabezpieczenie pliku przed automatycznym nadpisaniem poprzez wciśnięcie przycisku "MODE" w trakcie pracy rejestratora co zezwala na zachowanie ważnego nagrania przed skasowaniem.

produktywny akumulator

Rejestrator ma akumulator o powiększonej objętości do 820 mAh pozwalając na nagrywanie do 2h materiału FullHD bez zasilania zewnętrznego. Takie wyjątkowe właściwości sprawiają,rewelacyjnie sprawdza się jako kamera sportowa dla osób dynamicznie spędzających czas bez stałego dostępu do zasilania zewnętrznego.

Akcesoria

Do rejestratora oferujemy obszerny zakres akcesoriów, zezwalając na mocowanie choćby w najtrudniej przystępnych miejscach oraz nagrywanie nieszablonowych ujęć. Wśród przystępnych akcesoriów znajdują się m.in. Uchwyty do samochodu, do roweru, do kasku, przewód TV-OUT czy adapter do akcesoriów GoPro.

Akcesoria do kamery Mobius ActionCam Lens C2

Akcesoria do kamery Mobius ActionCam Lens C2 - kupując akcesoria jednocześnie z kamerą nie płacisz ponadto za wysyłkę!

Zawartość zestawu

 • Kamera Mobius ActionCam Lens C2
 • Baza montażowa
 • kabel mini-USB
 • Rzepy z taśmą dwustronną
 • Imbus do demontażu obiektywu
 • Polska instrukcja obsługi

Kamera zapakowana jest w estetyczne pudełko i w ten sposób dostarczana do klienta.

Polska dystrybucja i gwarancja

Jako jedni z nielicznych w Polsce proponujemy videorejestrator Mobius ActionCam pochodzący od polskiego dystrybutora, który zapewnia serwis gwarancyjny realizowany na terenie Polski. Na kamerę udzielany jest 12-miesięczny okres gwarancji na wady fabryczne.

przeznaczone oprogramowanie

Do kamer marki Mobius dostępne jest bezpłatne oprogramowanie mSetup pod Windows, które zezwala na dostosowanie ustawień kamery w szerokim zakresie. Począwszy od ustawień podstawowych, w których można wybrać opcje takie jak format daty, automatyczne nagrywanie po podłączeniu zasilania na ustawieniach poszczególnych trybów pracy kończąc. Możliwość ustawienia parametrów takich jak ostrość, ekspozycja czy kontrast powodują, iż kamera sprawdzi się choćby w najtrudniejszych warunkach. Program zezwala na też aktualizację oprogramowania kamery do najnowszej wersji.

dostępna jest także aplikacja dla systemu Android umożliwiająca podłączenie kamery bezpośrednio do telefonu przy pomocy kabla USB OTG i ustawienie jej parametrów bez użycia komputera.

Pliki do pobrania i szczegółowe dane:

Zrzuty ekranowe programu mSetup pod Windows:

UWAGA! Do poprawnego działania oprogramowania należy podłączyć kamerę z włożoną kartą MicroSD.

Zrzut ekranowy aplikacji Mobius USB Config dla systemu Android:

Bogate wsparcie społeczności

Kamera Mobius ActionCam Lens C2 dzięki swoim unikalnym cechom oraz wszechstronności zastosowań zyskała dużą popularność na całym świecie. Na wielu stronach, a także forach internetowych znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące tego rejestratora oraz dopełniające wsparcie. Przykładowe linki do serwisów zewnętrznych poświęconych Mobiusowi:

Kamera sportowa Mobius ActionCam Wide LENS C2, MOB-CAM-LENSC2

od PLN