pakiet startowy Josera dla szczeniąt od 8. Tygodnia gromadzi suchą karmę Josera Kids dla psa, miarkę, zabawkę i broszurę informacyjną. Psy w fazie rozwoju, zanim osiągną wielkość standardową dla rasy, muszą otrzymywać trafnyą ilość części odżywczych.

Ważne jest trafne tempo wzrostu psa przypasowane do tempa rozwoju kości i mięśni. Suche karmy Josera Kids nie mieści żadnych plastikowych konserwantów, barwników, substancji zapachowych. Zrezygnowano także z dodatku genetycznie przetwarzanych ascetycznców.

w dodatku karma pozostała pozbawiona części o potencjale alergennym takich jak pszenica, soja, cukier i produkty mleczne. Wszelkie komponenty są poddawane ciągłej kontroli jakości. By zachować cechy karmy, krokieciki są zapakowane w w użyteczne, zamykane opakowanie Aromasafe.

komplet startowy Josera posiada: Suchą karmę Josera Kids Zabawkę Josera Seppl z piszczałką Miarkę Josera Broszurę informacyjną Josera Josera Kids w skrócie: Naturalna karma asygnowana dla psów ras średnich i sporych od 8.

tygodnia życia wykonana z myślą o potrzebach psów z masywną budową ciała rewelacyjny stosunek fosforu do wapnia, witamina C, mangan i miedź: wzmacnia kościec i budowę i zdrowe stawy Zbilansowana wartość kaloryczna i zawartość białka: przypasowana do potrzeb psów o masywnej tuszy w fazie wzrostu, w połączeniu z L-karnityną zapewnia odtłuszczoną masę mięśniową Z tauryną i L-karnityną: mogą wzmocnić działanie serca nadaje się na dodatek dla psów dorosłych: może być podawana jeszcze w starszym wieku bez specjalnego zmieniania karmy 100% naturalna: nie posiada substancji barwiących aromatyzujących, konserwujących ani zmienionych genetycznie (GMO) Nie gromadzi składników z wysokim potencjałem alergennym: pszenicy, soi, cukru, i produktów mlecznych stworzona w Niemczech: Sprawdzona jakość we firmowym laboratorium Josera Pyszne krokieciki: dostosowane rozmiarem krokiety spotykają się z wysoką akceptacją broni zapach: zamykane opakowanie sprawia, że karma zachowuje swój smak i wartościowe substancje odżywcze Josera MinisBest w skrócie: Wysokiej jakości karma dla szczeniąt, dla psów ras niepokaźnych rozpoczynając pomiędzy 4.

a 8. Tygodniem życia wytworzona z myślą o fazie wzrostu i do niej przypasowana Profilaktyka zębów: składniki odżywcze obniżają ryzyko tworzenia się kamienia nazębnego Mini krokieciki: wymiar XS, dobrany do rozmiaru pyszczka śladowych psów znakomite połączenie części odżywczych: wspomaga zdrowy rozwój Z jagnięciną i łososiem: wysokiej jakości białka, lekkostrawne i pyszne Z wartościowymi kwasami tłuszczowymi: wspomagają rozwój funkcji mózgu, a także zdrowie skóry i sierści Lekkostrawna: odciąża jelita i zapewnia zwarty stolec Z L-karnityną: w połączeniu z wysokiej jakości źródłami białka zagwarantuje solidną, pozbawioną tłuszczu masę mięśniową Zdrowe serce: tauryna i L-karnityna wspomagają pracę serca także dla dorosłych psów mini: można podawać dodatkowo dorosłym psom bez specjalnego zmieniania diety 100% naturalna: niemodyfikowana genetycznie, bez barwników, aromatów czy konserwantów wykonana w Niemczech: jakość kontrolowana w firmowym laboratorium Josera Wysoka akceptacja: pyszne krokieciki Ochrona aromatu: zamykane opakowanie pozwala zachować smak i wartościowe składniki odżywcze --!> Wskazówka: Tak jak przy każdym innym produkcie, należy uważać na psa podczas zabawy.

Sprawdzaj regularnie, czy zabawka nie jest uszkodzona i wymień ją, jeśli stwierdzisz zniszczenie albo brak niektórych części. W przeciwnym razie może dojść do zranienia zwierzęcia."

Karma Josera Kids 15 kg Kids 15 kg - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen, Kids 15 kg

od 144.8 PLN