właściwości I FUNKCJE BEZPIECZNE WSPOMNIENIA PORÓWNANIE KART PAMIĘCI SAMSUNG WARTO WIEDZIEĆ atrybuty I FUNKCJE 32, 64 lub 128 GB pojemności seria EVO Plus Do wspaniałej jakości fotografii i nagrywania filmów w jakości Full HD Do 95 MB/s w odczycie i 20 MB/s w zapisie Wodoodporność / wytrzymałość na temperaturę UHS-I Klasa prędkości 1 (U1) wersje 64GB, 128GB - (U3), klasa 10 10 lat gwarancji Karta pamięci microSD.

Więcej pamięci dla Twojego urządzenia mobilnego. Dzięki karcie pamięci microSD Samsung EVO Plus maszpewność, że Twoje informacje są w bezpiecznym miejscu.Możesz bez przerw oglądać filmy w jakości Full HD oraz bez opóźnień oglądać fotografie wysokiej rozdzielczości o najmniejszych detalach.

Szybszy transfer informacji. Obszerniejsza objętość i prędkość. Prędki transfer informacji i większa objętość zapewniabezproblemową pracę. Karta spełnia standardy UHS-I Speed Class 1 (U1) wersje 64GB, 128GB - U3 i Class 10, sprawdza się idealnie przy robieniu , a także nagrywaniu i odtwarzaniu filmów w jakości Full HD.

Dzięki karcie pamięci Samsung momentalnie otworzysz aplikacje i filmy, a także szybciej prześlesz pliki - jej szybkość odczytu wynosi aż do 80 MB/s, a zapisu do 20 MB/s. Nieodłączna towarzyszka. Kompatybilna z wieloma urządzeniami Korzystaj w pełni z najnowszych smartfonów, tabletów i aparatów.

Karta pamięci Samsung genialnie współpracuje z choćby najszczególniej progresywnymi urządzeniami, żeby najwspanialsze chwile przetrwały jak najdłużej. Zniewalająca objętość. Jeszcze więcej wrażeń wartych zapamiętania.

Zapisz ponad 10 940 fotografii¹, 980 minut nagrań video w trybie Full HD² lub 30 670 piosenek³.* Pobieraj więcej plików multimedialnych i aplikacji na swój smartfon lub tablet. Poczuj, jak poprawnie jest posiadać wystarczająco dużo miejsca na więcej.** wideo w jakości Full HD.

Zachowaj najważniejsze chwile. Umieść kartę microSD Samsung EVO Plus w smartfonie, tablecie lub aparacie i nagrywaj ładne, pełne detali filmy, nawet w jakości Full HD. Odtworzysz je później na ekranie telewizora lub monitora i przeżyjesz na nowo zupełnie tak, jakby działy się przed chwilą.

* Urządzenie testowe: Samsung NX1. Powyższe wyniki są efektem wewnętrznych testów z użyciem adaptera SD Samsung, przy przeciętnym zapełnieniu (ok. 91,5% deklarowanej objętości). Wyniki mogą różnić się w zależności od warunków testu i używanego urządzenia.

1) 28 Mpix (6480x4320) Super Fine, średni wymiar pliku: 11,5 MB. 2) 1920x1080 / 60 FPS, HQ, średni wymiar pliku: 127,7MB 3) przeciętny wymiar pliku 4,1 MB. ** Ze względu na zróżnicowane standardy pomiarów, pojemność deklarowana w specyfikacjach artykułu może różnić się od faktycznej, zgłaszanej poprzez Twój system operacyjny.

BEZPIECZNE WSPOMNIENIA Nie straszna jej woda. Odporna na wodę morską poprzez 72 godziny. Gotowa na skomplikowane warunki. Może pracować w szerokim zakresie temperatur – od -25 do aż 85 stopni Celsjusza. Odporna na promieniowanie Karty bronią Twoje cenne dane przed uszkodzeniami wywoływanymi poprzez promieniowanie rentgenowskie kontroli bagażowej.

niepodatna na pole magnetyczne Karty pamięci Samsung Evo Plus mogą wytrzymać promieniowanie magnetyczne o natężeniu do 15 000 gausów – takie jak w skanerze rezonansu magnetycznego. Czym się kierować wybierając kartę pamięci microSD? Nie każde urządzenie obsługuje obszerniejsze obszerności.

Problemem jest system plików stosowany w modelach microSD. Modele microSDHC korzystają z systemu plików FAT32, dzięki któremu osiągają obszerniejsze objętości.Nie wszystkie smartfony obsługują standard microSDXC, a jeśli już to robią, to przede wszystkim posiadają ograniczenie co do objętości.

Przed zakupem potrzebnie trzeba to sprawdzić, żeby potem nie spotkała nas niemiła niespodzianka. Jaka szybkość? Karty pamięci microSD zostały podzielone na kilka klas, które określają z jaką minimalną szybkością są w stanie zapisywać informacje.

Karta Samsung EVO Plus microSD, osiąga co najmniej 10 MB/s. Doskonale sprawdzą się do robienia zdjęć w wysokich rozdzielczościach i nagrywania video. Do smartfonu spokojnie wystarczy karta pamięci microSD Klasy 10.

Poradzi sobie ona choćby z zapisywaniem filmów 4K, które przecież nie mają aż tak wysokich bitrate'ów w sytuacji urządzeń przenośnych. Czy w pakiecie znajduje się także uniwersalny adapter? Tak, wraz z kartą Samsung EVO Plus microSD otrzymasz adapter SD.

Karta pamięci Samsung MICRO SD CARD 64GB EVO + - MB-MC64GA/EU Darmowy odbiór w 21 miastach! (8806088676555)

od 52.69 PLN