Kawa ziarnista Crema dOro wyprodukowana jest z pieczołowicie i starannie dobranej mieszanki najszlachetniejszych kawowych ziaren, które po subtelnym wypaleniu dają delikatną w smaku, jasną kawę rodzaju "Crema" o niepowtarzalnym aromacie.

pasuje genialnie do picia w biurze, restauracji czy chocby domowym zaciszu. DallmayrCrema dOro to także doskonały upominek, nadający się na każdą okazję! zwykle oryginalny, ponieważ w Polsce takiej kawy nigdzie indziej Państwo nie dostaną, a po wtóre nad wyraz wyrafinowany.

Dallmayr Crema dOro wprost idealnie pasuje do przygotowania w klasyczny sposób jak ponadto za pomocą ekspresów ciśnieniowych, kolbowych, przelewowych, kafetiery lub kawiarki. Opakowanie 1000 g.; Kawa ziarnista Crema dOro tworzona jest z pieczołowicie i skrupulatnie przypasowanej mieszanki najszlachetniejszych kawowych ziaren, które po subtelnym wypaleniu dają delikatną w smaku, jasną kawę typu "Crema" o specyficznym aromacie.

nadaje się wyśmienicie do picia w biurze, restauracji czy chocby domowym zaciszu. Dallmayr Crema dOro to także nieprzeciętny podarunek, nadający się na każdą okazję! zwykle oryginalny, ponieważ w Polsce takiej kawy nigdzie indziej Państwo nie dostaną, a po wtóre istotnie wyrafinowany.

Dallmayr Crema dOro wprost genialnie pasuje do przygotowania w konwencjonalny sposób jak także przy pomocy ekspresów ciśnieniowych, kolbowych, przelewowych, kafetiery lub kawiarki. Opakowanie 1000 g....

Crema d'Oro Kawa ziarnista 1kg (4008167152729)

od 40.5 PLN