POWODEM PRZECENY JEST uszkodzenie OPAKOWANIA -KAWA ROZHERMETYZOWANA (MIĘKKA)

Każda filiżanka pozwala delektować się szczególnym, unikalnym smakiem Dallmayr Prodomo. Jego tajemnicą są wykorzystane ziarna świeżo zerwanej kawy: wyłącznie z najdelikatniejszych roślin rosnących na płaskowyżach najkorzystniejszych regionów uprawnych świata. Z Etiopii pochodzą gatunki, które w szczególny sposób kształtują aromat kawy Dallmayr Prodomo.

Na płaskowyżach w Etiopii dojrzałe, czerwone ziarna kawy zrywane są niezmiennie od dawna z dziko rosnących krzewów kawowych lub na niepokaźnych rolniczych plantacjach. Następnie w stosowny sposób są „myte”. Lecz dopiero precyzyjnie odważone mieszanki tych etiopskich najlepszych kaw z wybornymi roślinami wyżynnymi z Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej dają unikalny smak kawy Dallmayr Prodomo.

Dallmayr Prodomo zawiera pobudzającą kofeinę, ale w procesie palenia poprzez specjalne uszlachetnienie pozbawiona zostaje goryczy i wielu substancji drażniących. Ten ostrożny i naturalny proces wydobywa z kawy trudno przyswajalne substancje, takie jak np. Wosk kawowy. Kończące cykl palenie wyciągające pełny aromat powoduje, iż Dallmayr Prodomo daje największą rozkosz picia choćby tym, którzy najczęściej wrażliwie reagują na kawę.

Opakowanie mieści 500 g kawy.

Dallmayr prodomo 500g kawa mielona

od PLN