POWODEM PRZECENY JEST uszkodzenie OPAKOWANIA niewielka DZIURKA ZAKLEJONA TAŚMĄ

Każda filiżanka pozwala delektować się szczególnym, specyficznym smakiem Dallmayr Prodomo. Jego tajemnicą są wykorzystane ziarna świeżo zerwanej kawy: wyłącznie z najdelikatniejszych roślin rosnących na płaskowyżach najlepszych regionów uprawnych świata. Z Etiopii pochodzą gatunki, które w szczególny sposób kształtują aromat kawy Dallmayr Prodomo.

Na płaskowyżach w Etiopii dojrzałe, czerwone ziarna kawy zrywane są niezmiennie od dawna z dziko rosnących krzewów kawowych albo na minimalnych rolniczych plantacjach. Następnie w trafny sposób są „myte”. Ale dopiero precyzyjnie odważone mieszanki tych etiopskich najkorzystniejszych kaw z wybornymi roślinami wyżynnymi z Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej dają unikalny smak kawy Dallmayr Prodomo.

Dallmayr Prodomo gromadzi pobudzającą kofeinę, chociaż w procesie palenia poprzez specjalne uszlachetnienie pozbawiona zostaje goryczy i wielu substancji drażniących. Ten ostrożny i naturalny proces wyciąga z kawy trudno przyswajalne substancje, takie jak np. Wosk kawowy. Kończące cykl palenie wyciągające pełny aromat powoduje, iż Dallmayr Prodomo daje największą rozkosz picia nawet tym, którzy najczęściej wrażliwie reagują na kawę.

Opakowanie zawiera 500 g kawy.

Dallmayr prodomo 500g kawa mielona

od 18.5 PLN