POWODEM PRZECENY JEST krótki TERMIN WAŻNOŚCI 28/02/2020 i zniszczenie OPAKOWANIA

Idąc z duchem czasu palarnia Lavazza wprowadziła na rynek pionierskie rozwiązanie - system naboi Lavazza Blue. nadzwyczajnie zmielone, dokładnie dostosowane ziarna najlepszych odmian kawy, zapakowane w genialnej ilości w hermetycznie szczelne kapsuły zapewniają idealny smak i aromat, powtarzający się w każdej filiżance lubianego włoskiego napoju.

Lavazza Blue Espresso Delicato to 100% Arabica skomponowana z najwyższej jakości brazylijskich i indyjskich ziaren kawowca, znamionująca się najłagodniejszym smakiem spośród wszystkich kaw z linii Lavazza Blue. Pomimo swojej niezwykłej delikatności miły aromat, a dodatkowo tworzy gęstą, trwałą cremą, długo utrzymującą się na powierzchni napoju. W dodatku Lavazza Blue Espresso Delicato wyróżnia się słodkim, śmietankowym posmakiem i nadaje się wprost doskonale do przygotowania delikatnego espresso, aczkolwiek nad wyraz należycie komponuje się także z mlekiem.

wyśmienita, oryginalna kawa Lavazza Blue Espresso Delicato produkcji włoskiej wprost wspaniale nadaje się do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych z kolekcji Lavazza Blue.

Lavazza BLUE Delicato 100 kapsułek (8000070109308)

od PLN