Grey Out jest specjalnie przygotowanym produktem przywracającym siwym włosom ich naturalny kolor w przeciągu kilku tygodni. Dedykowany dla wszelkich rodzajów włosów. Nowa formuła płynu pozwala pozbyć się łupieżu, a także zmniejsza przetłuszczanie się włosów, pozostawiając je połyskujące i miękkie.

Grey Out nie jest farbą do włosów lecz produktem enzymatycznym, który wpływa na utlenioną melaninę i stopniowo przywraca naturalny kolor włosów.

Sposób wykorzystania: Nanieść niewielką liczba płynu na suche albo niezbyt mokre włosy i wmasować jak odżywkę do włosów. Po aplikacji zaleca się wysuszenie suszarką. Nadmiar płynu należy wyeliminować z czoła i linii włosów, stosując ciepłą wodę z mydłem. W początkowej fazie najlepiej jest stosować GRAY OUT codziennie rano lub trzy razy w tygodniu. Włosy należy umyć 6-12 godzin po aplikacji albo wieczorem przed pójściem spać. Pierwsze efekty będą zauważalne już po pierwszym tygodniu. Po osiągnięciu pożądanego rezultatu starczy stosować raz w tygodniu. Towar dedykowany do wykorzystania zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie nanosić na brwi i wąsy. Po aplikacji należy skrupulatnie umyć ręce. W razie pojawienia się podrażnienia skóry, przerwać stosowanie. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Przechowywać w ciemnym miejscu.

Skład: propyleneglycol, ammonium chloratum, sulphur, silver acetate, reductase, parfum, aqua.

Grey Out + koenzym Q10 - 125ml (8588004000018)

od PLN