informacje technologicznE: wariant konsoli PlayStation 4 Slim Kod produktu CUH-2016B Procesor Jednoukładowy procesor własny: x86-64 AMDJaguar", 8 rdzeni, niski pobór mocy Karta graficzna AMD RadeonTM Graphics Core Next, silnik 1,84 TFLOPS Pamieć RAM 8GB GDDR5 objętość dysku 1000 GB Napęd optyczny Blu-Ray 6xCAV, DVD 8xCAV Łączność bezprzewodowa Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth? 4.0 Wejścia/Wyjścia HDMI, 2x USB 3.1, AUX, Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) dane uzupełniające obsługa technologii HDR, Usługa PlayGo - pobieranie w tle, gra zdalna - możliwość grania w gry PS4 na konsoli PS Vita, oglądarka intenetowa, pad DualShock 4 - panel dotykowy, a także zintegrowany czujnik umożliwiający wyjątkowo staranne sterowanie ruchem, przycisk SHARE, umożliwjający przesyłanie fotografii i filmów cechy fizyczne kolor czarny wymiary (szer.

x wys. X głęb.) 265 x 39 x 288 mm Waga 2,1 kg Zasilanie 230-240 V 50/60 Hz pobór mocy (W) 165 W wymiary opakowania 35 x 10 x 32 cm Wyposażenie Wyposażenie instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pad DualShock 4 (2szt), zestaw słuchawkowy, przewód HDMI, kabel USB, kabel zasilający, 3 gry Gry w komplecie Uncharted 4: Kres Złodzieja, DriveClub, Ratchet & Clank wymogi systemowe gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus Gwarancja Gwarancja 12 miesięcy rodzaj gwarancji door to door marka Nazwa producenta / importera Sony Computer Entertainment Zaprojektowana na nowo konsola PlayStation®4!

Najchętniej kupowana konsola w Polsce* ma teraz nowy, smuklejszy wygląd! Poznaj bardziej smukłe, mniejsze PS4™, które oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier. Pojemność nowej PS4 jest mniejsza o ponad 30% w porównaniu do poprzednich modeli konsoli, a jej waga została odchudzona o adekwatnie 25% i 16% w porównaniu do pierwszej (kolekcja CUH-1000) i obecnej (CUH-1200) wersji PS4™.

ponadto, nowa wersja konsoli PS4™ jest dzisiaj jeszcze bardziej energooszczędna – użycie energii zredukowano adekwatnie o 34% i 28% w kontraście do pierwszego i obecnego modelu PS4™. *Źródło: TNS Polska, badanie telefoniczne w dniach 17-25 marca 2016 na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie Polaków w wieku 15+.

Próba N=5694, w tym 200 osób, które kupiły dowolną konsolę do gier w okresie 1 stycznia 2015 – 25 marca 2016 Inteligentniejsza rozgrywka Gry bez ograniczeń High Dynamic Range - Poznaj niewiarygodnie żywe, jaskrawe barwy, jakie zagwarantuje technika HDR.

Soft 4.0 - Organizuj swoje gry i aplikacje, udostępniaj je znajomym przy pomocy nowego, instynktownego interfejsu. Share Play - Nie możesz przejść któregoś fragmentu gry? Ci trzeba wsparcia w pełnej akcji sesji dla wielu graczy? Poproś o pomoc przyjaciela choćby jeśli nie ma on gry, w którą właśnie grasz.

samoczynne pobieranie aktualizacji w tle - Aktualizacje systemowe oprogramowania i gier są pobierane w tle. W ten sposób konsola PS4 jest zawsze gotowa do działania. Graj podczas pobierania - W grę zakupioną w sklepie PlayStation Store możesz grać już w trakcie jej pobierania na konsolę PS4.

Graj w użytkowane gry - Gry na konsolę PS4 możesz wymieniać, sprzedawać, pożyczać znajomym lub po prostu zatrzymać je na za każdym razem. Wybór należy do ciebie. Skrupulatna kontrola DUALSHOCK 4 Kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 ma dzisiaj nowy wygląd i charakter, z lepiej widocznym, barwnym paskiem świetlnym.

To najmocniej ergonomiczny, instynktowny kontroler PlayStation, jaki kiedykolwiek zaprojektowano. Pochwal się najwspanialszymi monentami ze swych rozgrywek, korzystając z przycisku SHARE. Korzystaj z nowego panelu dotykowego, kolorowego paska świetlnego i najkorzystniejszego wzornictwa, jakie udało się nam stworzyć.

Graj z o mnóstwo pokaźniejszą precyzją dzięki zintegrowanym czujnikom ruchu, głośnikowi i sterowaniu dotykiem. Zostań bohaterem transmisji Kamera PlayStation Strumieniowe przesyłanie rozgrywki na żywo - Zostań bohaterem społeczności, ukazując swoją rozgrywkę w czasie rzeczywistym z funkcją obrazu w obrazie.

Solucje na miarę rekordów - Chcesz pokazać światu, jak się to robi? Rejestruj solucje video w jakości HD. Rozmowy ze znajomymi - Do rozmów ze znajomymi wykorzystaj kamerę PlayStation lub załączony komplet słuchawkowy mono.

przenośna potęga Gry na PS4 w twojej garści Niezależnie od tego, czy walczysz na froncie, ścigasz się o pierwsze miejsce czy strzelasz właśnie gola w finałowym meczu, nie musisz przestawać, gdy ktoś inny musi skorzystać z telewizora...

Dzięki funkcji gry zdalnej możesz strumieniowo przesyłać najciekawsze i najlepsze gry PS4 bezpośrednio na systemy PS Vita, PlayStation TV albo smartfon albo tablet Sony Xperia Z3 - daje Ci to swobodę kontynuowania gry wszędzie tam, gdzie sięga sygnał Twojej domowej sieci Wi-Fi.

Na Twoje polecenie Graj po swemu Zaloguj się do PS4 prędko przy pomocy funkcji rozpoznawania twarzy i wykorzystuj polecenia głosowe do nawigacji w obrębie systemu. Nie przestawaj grać - PlayStation TV nieznaczne jest potężne - Korzystaj z postępowej technice zamkniętej w nieznacznej, wytwornej mikrokonsoli.

Nie przegap ani sekundy - Graj w gry PS4 niezależnie od tego, kto korzysta z głównego telewizora. Po prostu podłącz i graj - Zacznij grę w jednym pokoju, kontynuuj w drugim. *PlayStation TV do nabycia osobno Edycja wideo w prosty sposób SHAREfactory™ Oto prosta w użyciu aplikacja do edycji filmów, dzięki której możesz pochwalić się swymi umiejętnościami - w prosty sposób dziel się swymi najkorzystniejszymi chwilami.

zawsze połączony Aplikacja PlayStation Jesteś poza domem? Żaden problem. Gdziekolwiek się znajdujesz, aplikacja PlayStation zezwala na połączenie z konsolą PS4 przy pomocy smartfonu lub tabletu Przejdź bezpośrednio do PlayStation Store, żeby kupować najlepsze gry i przesyłaj je na PS4 w domu, by były gotowe, gdy zechcesz w nie zagrać.

Bądź na bieżąco z tym, co robią znajomi. Zdalnie steruj swoim PS4 i używaj klawiatury ekranowej. Dodaj drugi ekran do przebojowych gier. Graj w więcej gier z obszerniejszą liczbą znajomych Funkcja Share Play Zaproś znajomych do wspólnej przygody, rzuć im wyzwanie w lokalnej bitwie w trybie wieloosobowym albo pozwól im sterować grą dla jednego gracza z dowolnego miejsca na świecie - nawet jeśli nie posiadają własnej kopii gry.

PS4 - najlepsze miejsce do grania. System PlayStation 4 jest asygnowany dla graczy pragnących ruszyć w niesamowite podróże w nieznanych światach i chcących stać się częścią nadzwyczajnej społeczności. Dzięki świetnej ofercie dostępnych już gier (oraz tych nadchodzących) PS4 jest najkorzystniejszym miejscem na to, by grać w hity z górnej półki oraz postępowe gry niezależnych twórców.

Konsola Sony PlayStation 4 Slim 1TB

od PLN