Sony PlayStation 5 Digital Odkryj najnowsze produkcje w najlepszej odsłonie. Obserwuj świetlne promienie, które upiększają grafikę i nadają jej realnego charakteru. Tocz potyczki na pokaźnym ekranie i w rozdzielczości 4K bez utraty jakiegokolwiek szczegółu.

Daj się oczarować niezwykłej płynności gry w 120 klatkach na sekundę i to przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz. PlayStation 5 Digital wspiera jeszcze technologię HDR, dlatego grając na telewizorze z HDR zyskasz możliwość podziwiania nad wyraz błyskotliwej grafiki o zaskakująco realistycznych kolorach.

Cyfrowa odsłona konsoli PlayStation 5 Poznaj w pełni cyfrową wersję konsoli PS5, która pozwala na pobieranie gier cyfrowych bezpośrednio ze sklepu Sony i zapisywanie ich na dysku SSD. Najnowsza konsola Sony PlayStation 5 w wersji Digital ma smukłą i lekką konstrukcję, gdyż zrezygnowano w niej z napędu DVD.

Zyskała na tym jej estetyka – urządzenie jest symetryczne w przeciwieństwie do charakterystycznej wersji PS5. Konsola umożliwia użytkowanie cyfrowych wersji gier, a to właśnie gry w cyfrowej dystrybucji cieszą się aktualnie największą popularnością.

Urządzenie umożliwia uruchamianie produkcji przygotowanych na konsolę PS5, lecz też zaktualizowanych gier na PS4 i jest w pełni zintegrowane z PlayStation VR. Oszałamiająca szybkość działania Konsola PlayStation 5 Digital oferuje zawrotną szybkość dysku SSD ze zintegrowanym systemem We/Wy, który powoduje,dane są wczytywane jeszcze szybciej, a gry działają płynniej niż kiedykolwiek.

Możesz liczyć na płynność 120 klatek na sekundę przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz, a wszystko to bez utraty szczegółów i jakości grafiki. Urządzenie zostało wyposażone w nad wyraz produktywne podzespoły, które otwierają zupełnie świeże możliwości.

doskonała grafika dzięki obsłudze najnowszych technice Konsola PlayStation 5 Digital została zaopatrzona w wydajne podzespoły i obsługę najnowszych technice, dzięki czemu gra na niej dostarczy idealnych wrażeń.

Urządzenie zezwala na rozgrywkę w rozdzielczości 4K, a choćby dysponuje wyjściem 8K, dzięki temu będzie mogło współpracować także z pokaźniejszymi i bardziej szczegółowymi wyświetlaczami. Wyekwipowano je jeszcze w obsługę technice RayTracingu – śledzenia promieni świetlnych w grach, dzięki temu grafika staje się jeszcze bardziej rzeczywista i niesamowita.

Nie zapomniano ponadto o obsłudze technologii HDR – podłączając PS5 do telewizora z HDR można liczyć na jeszcze lepsze wrażenia wizualne podczas gier. Realistyczny dźwięk 3D podczas gry widoczny jest nie tylko wysokiej klasy obraz,jeszcze nadzwyczajne wrażenia dźwiękowe.

Poczuj, jak dźwięk otacza Cię z każdej strony, dzięki silnikowi Tempest 3D AudioTech, który zastosowano w PlayStation 5 Digital. Wielokierunkowy dźwięk wciąga gracza w samo centrum wydarzeń i nadaje rozgrywce jeszcze bardziej ekscytujący charakter.

Usłysz każdy odgłos starannie tam, gdzie zaplanowali to twórcy gry – za plecami, wokół siebie albo daleko w tle. To możliwe z konsolą PS5. Pytanie technologiczne do producenta Błąd w opisie? Zgłoś! Specyfikacja techniczna produkt firma Sony Kod producenta Playstation 5 Digital FIZYCZNE Wysokość [mm] 390 Szerokość [mm] 92 Głębokość [mm] 260 Waga [kg] 3.9 dane PODSTAWOWE typ konsoli 5 Digital kolor Biały technicznE Procesor AMD Zen 2 Taktowanie[GHz] 3.5 GHz Układ graficzny AMD Radeon Navi RDNA TFLOPS 10.28 Pamięć RAM 16 GB Dysk twardy 825 GB wariant odtwarzanych płyt Nie dotyczy Podłączenie do internetu Bezprzewodowo Przewodowo KONTROLER Kontroler DualSense liczba kontrolerów w zestawie 1 ZŁĄCZA liczba USB 2 Wyjście video HDMI Podłączenie do telewizora przewód HDMI zaimplementowane technologie Ethernet HDMI USB Wi-Fi

Konsola Sony PlayStation 5

od 1849 PLN