Kompaktowa kosiarka spalinowa do niepokaźnych ogrodów w bezkonkurencyjnej cenie. Kosiarka ma obudowę stworzoną z wysokiej jakości stali nierdzewnej zaopatrzonej w trwałą powłokę, która zagwarantuje długą żywotność.

Dzięki nowoczesnej komorze cięcia i specjalnie wyprofilowanym nożem gwarantuje nieprzeciętne rezultaty przy koszeniu trawy. Ma duży 45-litrowy kosz zaopatrzony w długi uchwyt, dzięki temu można łatwo wypróżnić jego zawartość. Szerokość cięcia wynosi 41 cm, co oznacza, iż spokojnie znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie choćby o drobnych rozmiarach. Kosiarka napędzana jest wysokiej jakości silnikiem HECHT OHV o mocy 2,5 KM ( objętość 99 cm³), który bezawaryjnie dostarcza wystarczającej mocy.

Cała kosiarka jest zaprojektowany, aby zapewnić najmocniej wygodne korzystanie wraz z rewelacyjnymi wynikami koszenia. Ze względu na niską wagę, jego używanie jest komfortowe i nie jesteśmy narażeni na niepotrzebny zwiększony wysiłek.
Regulacja wysokości koszenia od 25 do 55 mm. Długi uchwyt można łatwo złożyć do udoskonalonego przechowywania. Długa dźwignia sterująca jest komfortowa i trafna zarówno dla praworęcznych i leworęcznych, ponieważ przebiega po całej długości uchwytu. Zalecana powierzchnia 700 m²

* informacje technologiczne o mocy silników mierzone są według normy SAE J1940. Dla skrupulatnego porównania mocy silnika skorzystaj z informacji o obszerności i typie silnika.

Hecht 540 promocja (--38%)

od 796.95 PLN