GRINDER 52 jest specjalnym typem kosiarki dedykowanym do mulczowania. Ma własny napęd z profesjonalną przekładnią. Korpus stalowy o grubości 3 mm i specjalnej konstrukcji, która zatrzymuje trawę we wnętrzu, aż zostanie rozdrobniona nożem mulczującym.

Tak rozdrobniona trawa to naturalny nawóz dla trawnika (bez chemikaliów), a użytkownik nie musi jej już zbierać i kompostować. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki tej kosiarce będziesz pracować szybciej i łatwiej, bez przerw na opróżnienie kosza.

Specjalny podwójny nóż mulczujący GRINDER 52 i śladowy wyrzut powiększają efekt mulczowania. Dzięki czemu trawa jest bardziej rozdrobniona i może być szybciej rozłożona poprzez mikroorganizmy glebowe, które uwalniają składniki odżywcze z rozdrobnionego materiału roślinnego z powrotem do gleby.

Specjalny uchwyt połączony jednolicie z korpusem stwarza zderzak chroniący podwozie przed uderzeniami w przeszkody i umożliwiający podniesienie kosiarki. Uchwyt 25x2mm dla ulepszonej kontroli - pokaźniejszy aniżeli w zwykłej kosiarce, co daje obszerniejszą jakość i trwałość.

Składany uchwyt upraszczający przechowywanie. Koła tworzone z ocynkowanego metalu. Profesjonalna przekładnia z aluminiową obudową i kołami zębatymi z brązu. Centralna regulacja wysokości, jeden ruch jednej dźwigni podciąga kosiarkę do żądanej wysokości.

Wszystkie części zamienne są zawsze przystępne, konserwacja i obsługa jest prosta. Zaleca się jednak wykonanie rocznego przeglądu w mistrzowskim warsztacie. Na czas zimowego przechowywania zaleca się opróżnienie zbiornika paliwa, by uniknąć osadów, które ograniczą wydajność silnika i utrudnią uruchomienie....

Honda GCV 200

od 1798 PLN