Nawilżające krople do oczu Systane Hydration to preparat produkowany z myślą o osobach, które na co dzień borykają się z niekorzystnymi skutkami syndromu suchego oka - suchością, pieczeniem, zaczerwienieniem.

Udoskonalony skład, wygodny aplikator i możliwość stosowania bezpośrednio na soczewki kontaktowe sprawiają, że krople te zyskują coraz pokaźniejsze grono entuzjastów. Znakomite w leczeniu zespołu suchego oka - krople do oczu Systane Hydration powstały z myślą o momentalnym i intensywnym nawilżeniu.

Dzięki nim natychmiast zażegnasz suchość, szczypanie i zaczerwienienie oczu. Produkt szanowanego producenta - krople do oczu Systane Hydration to preparat wytworzony pod opieką największych specjalistów w branży, oznakowany marką Alcon.

Możesz mieć więc całkowitą pewność co do jego produktywności i bezpieczeństwa. Skład wzbogacony o kwas hialuronowy - element znany ze swych silnie nawilżających właściwości, który perfekcyjnie łączy się z ludzkimi łzami i już na chwilę po zakropieniu wytwarza swojego rodzaju opatrunek, wspomagający regenerację mikrourazów.

Eliminacja zmęczenia oczu - częste stosowanie kropli do oczu Systane Hydration pozwala uchronić wzrok przed przedwczesnym zmęczeniem. To opcja doceniana w szczególności przez osoby, które spędzają wiele godzin przed ekranem komputera.

komfortowa aplikacja - krople do oczu Systane Hydration skryte są w praktycznej buteleczce z udoskonalonym zakraplaczem, dzięki czemu ich stosowanie jest jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze. Do wykorzystania na soczewki - krople do oczu Systane Hydration możesz stosować bezpośrednio na zaaplikowane soczewki.

To pomoże ograniczyć odczuwalność soczewek na oku. Charakterystyka kropli do oczu Systane Hydration: Krople do oczu Systane Hydration w ciągu zaledwie kilku sekund eliminują suchość i pieczenie oczu. Tak szybkie i efektywne działanie jest możliwe dzięki składowi wzbogaconemu o hialuronian sodu - komponent znany ze swych silnie nawilżających parametry.

To on, w połączeniu z ludzkimi łzami, formuje na powierzchni oka swego typu żelowy opatrunek, wiążący się z uszkodzonymi komórkami oka. Koi podrażnienia i podarowuje ulgę od dyskomfortu suchych oczu.

Dzięki substancjom odżywczym wspomaga naturalne procesy regeneracyjne rogówki, chroniąc przed mikrourazami i infekcjami. Wyjątkowość kropli Systane Hydration polega m.in. Na tym, że można stosować je dodatkowo bezpośrednio na zaaplikowane soczewki - wtedy, kiedy spada komfort wynikający z ich noszenia, np.

z powodu utraty ich wilgotności. Preparat jest {pomocn|przydatn)y do użycia aż przez 3 miesiące od otwarcia buteleczki! Wzbogacony o udoskonalony aplikator jest jeszcze wygodniejszy w stosowaniu - objętość kropli jest dopasowana do pojemności worka spojówkowego.

Z kropli do oczu Systane Hydration powinny regularnie korzystać osoby, które: spędzają wiele godzin przed ekranem komputera, noszą soczewki kontaktowe, często przebywają w pomieszczeniach klimatyzowanych, często są narażone na kontakt z dymem papierosowym, borykają się z syndromem suchego oka, często doświadczają suchości, pieczenia i/lub zaczerwienienia oczu.

Zalety kropli do oczu Systane Hydration Dzięki temu, że krople do oczu Systane Hydration zostały skryte w 10-mililitrowej buteleczce, możesz mieć je zawsze przy sobie - w plecaku, torebce, na biurku. Tak dobrana pojemność umożliwia wykorzystanie całego preparatu w zalecanym czasie kilku tygodni od otwarcia.

Sposób użycia kropli Systane Hydration: wstrząśnij przed otwarciem, zaaplikuj 1-2 krople do worka spojówkowego, opuść powiekę, po kilku sekundach kilkukrotnie zamrugaj.

Systane Hydration 10 ml

od 24.99 PLN