Domowy komputer przenośny HP Pavilion - 15-cc502nw. Twórz i udostępniaj wszystko, co uwielbiasz, dzięki notebookowi pełnemu konkretnych funkcji. Nowy notebook Pavilion podkreśla się innowacyjnym, eleganckim wyglądem i zachowuje znakomitą równowagę między sprawnością i stylową formą.

Pozytywne wibracje. Wyjątkowe zdobienia, tekstura i dwutonowa kolorystyka nadają temu notebookowi innowacyjny i gustowny wygląd, a każdy detal – od podnoszonej klawiatury po odważne wzornictwo – pozostał zaprojektowany, żeby zapewnić wygodę wykorzystywania w ładnym stylu.

mocny dźwięk doskonałej jakości Dzięki dwóm głośnikom HP, technologii HP Audio Boost i tuningowi produkowanemu poprzez fachowców z B&O PLAY możesz cieszyć się bogatym, naturalnym brzmieniem. Niech dźwięk Cię poruszy.

wyświetlacz Full HD Usiądź komfortowo i ciesz się transparentnie czystym obrazem dzięki nadzwyczajnej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli. Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego wymiaru. Procesor Intel Core i5 wyraźne filmy, szybsza praca i więcej możliwości w grach.

To wszystko dzięki procesorom Intel Core i5, które wznoszą skuteczność komputerów na niesłychany poziom. Zaimplementowana technika Intel Turbo Boost samoczynnie powiększa moc w razie potrzeby. Wbudowana technologia Intel RealSense umożliwia sterowanie urządzeniami za pomocą prostych gestów i bezpieczne logowanie poprzez skanowanie twarzy.

Dzięki zaimplementowanej grafice możesz oglądać filmy na wielu ekranach w rozdzielczości 4K, wytwarzać niezwykłe prace graficzne o mnóstwo szybciej i płynnie grać w najnowsze gry z górnej półki. Wyświetlacz nabiera prawdziwego życia, jak w realnym świecie.

System Windows 10 Windows 10 to nietrudny w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7. Działa niezwykle prędko i jednostajnie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo.

System jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już posiadasz. Możesz przypiąć jednocześnie nawet cztery aplikacje na ekranie i utworzyć wirtualne pulpity, jeżeli Ci potrzeba więcej miejsca lub gdy chcesz pogrupować zawartość według zastosowania, na przykład aplikacje albo gry.

Windows 10 to też, Microsoft Edge- umożliwia efektywne surfowanie po Internecie i skuteczną pracę. Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje znakomicie wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszelkich komputerach i tabletach dotykowych.

Złącze HDMI Oglądaj filmy i zdjęcia w rozdzielczości Full HD na ekranie wielkoformatowego telewizora LCD lub na wielkim ekranie przy wykorzystaniu projektora. Cyfrowy przekaz gwarantuje najwyższą jakość obrazu.

Kamera internetowa z mikrofonem zaimplementowana kamera internetowa z mikrofonem otwiera nowe możliwości komunikacji. Pozwala organizować video chaty z rodziną albo przyjaciółmi, video konferencje ze współpracownikami albo kontrahentami, a dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu może słwykorzystać też do ochrony danych, udostępniając tajne treści po rozpoznaniu twarzy użytkownika.

Bluetooth Dzięki Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie informacji między urządzeniami. Znamionuje się niskim poborem energii, zasięgiem choćby do 100 metrów, a także łatwą obsługą, nie wymagającą uzupełniającego oprogramowania.

wykorzystywany m.in. W telefonach komórkowych, notebookach, tabletach, modemach, zestawach słuchawkowych, drukarkach pozwala zbratać urządzenia i przesłać między nimi dokumenty, dzwonki, utwory mp3, a nawet znikome filmy.

Bluetooth wykorzystywany jest również do przyłączania kontrolerów (m.in. Myszy, klawiatury, gamepady),

HP Pavilion 2CU27EA

od PLN