CANON 4000D Łatwo i instynktownie fotografuj oraz udostępniaj historie uwydatniające się interesującymi kolorami, poziomem szczegółowości i przepięknym rozmyciem tła.
Proste opowiadanie akcentujących się historii przy pomocy lustrzanki cyfrowej

Dzięki aparatowi EOS 4000D o rozdzielczości 18 MP opowiadanie unikatowych historii za pomocą zdjęć w jakości typowej dla lustrzanek cyfrowych i filmów Full HD jest łatwiejsze, aniżeli Ci się wydaje. Udostępniaj zawartość natychmiast i rób fotografie zdalnie przy pomocy zgodnego smartfonu z łącznością Wi-Fi* i aplikacją Canon Camera Connect.
wyśmienite fotografie i filmy w kinematograficznej jakości
18-pikselowa matryca o powierzchni choćby 19-krotnie pokaźniejszej od wielu matryc smartfonów** zezwala na realizowanie zniewalających zdjęć z naturalnie rozmytym tłem – choćby w trudnych warunkach oświetleniowych.
Ożywiaj swoje historie
Zmieniaj inspirujące chwile w artystyczne filmy Full HD lub uwieczniaj najważniejsze wydarzenia dnia na migawkach video.
Udostępnianie w serwisach społecznościowych i zdalne fotografowanie
prędko przesyłaj zdjęcia i filmy do urządzenia inteligentnego, aby prosto udostępniać je w mediach społecznościowych lub zapisywać ich kopie zapasowe w serwisie Irista. Możesz również fotografować zdalnie dzięki łączności Wi-Fi* i aplikacji Canon Connect.
Kreatywność bez wysiłku
starczy skadrować ujęcie i nacisnąć spust migawki, a tryb Inteligentna scena auto zapewni nieprzeciętne rezultaty. Korzystaj z funkcji fotografowania w trybie Live View i trybu twórczej automatyki oraz dodawaj unikatowe efekty dzięki filtrom kreatywnym.
Zdobywanie wiedzy w trakcie fotografowania
Korzystaj z dostępnych wskazówek dotyczących fotografowania lustrzanką cyfrową dzięki aplikacji Photo Companion producenta Canon (do pobrania na urządzenia z systemem operacyjnym Android albo iOS). Dodaj obiektywy i akcesoria lub przejmij ręczną kontrolę nad aparatem w dowolnym momencie.
bezawaryjne fotografowanie
Rejestruj ujęcia tak, żeby pokrywały się z obrazem, który zachowałeś w pamięci – wszystko dzięki starannej regulacji ostrości, funkcji rejestrowania 3 kl./s i procesorowi DIGIC 4+. Optyczny wizjer i wyświetlacz LCD o przekątnej 6,8 cm upraszczają kadrowanie i oglądanie efektów pracy CANON EF-S 18-55 F/3.5-5.6 DC III
Niedrogi obiektyw zmiennoogniskowy wysokiej jakoœci
Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 III to uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy o wysokiej jakośœci, który przypadnie do gustu fotografom szanującym podróżować z niewielkim bagażem. Dzięki odpowiednikowi ogniskowej 29–88 mm dla formatu 35 mm znaczny zakres rozszerzeń obiektywu jest adekwatny dla większoœści zastosowań ogólnych. Możliwośœć wykonywania fotografii zbliżeniowych.

krągła przysłona - przy szerokim otwarciu przesłony jej kolisty otwór pozwala uzyskać gładkie, równomierne rozmycie tła, uwypuklić obiekty znajdujące się na pierwszym planie i odciągnąć uwagę od nieistotnych części.

- Lekka konstrukcja o niewielkich rozmiarach
- Zakres ogniskowych od szerokiego kąta do krótkiego tele
- kolista przysłona
- prędki system AF
CANON EF-S 55-250mm F/4-5.6 IS STM Kompaktowy teleobiektyw, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu zapobiega rozmyciu spowodowanemu przypadkowym poruszeniem aparatu. Technologia STM zagwarantuje płynną i cichą regulację ostrości w trakcie nagrywania filmów.
Korzyści

  • Przybliżanie odległych obiektów przydatne do fotografowania przyrody i sportu
  • Płynna i cicha regulacja STM podczas nagrywania filmów
  • Stabilizator obrazu redukuje rozmycie wynikające z drgań aparatu
  • Lekka, kompaktowa, nad wyraz praktyczna budowa
  • Łatwa w użyciu kompozycja gwarantuje najwyższą jakość obrazu
  • parametry szczegółowe
  • nieprzeciętny kompaktowy teleobiektyw zmiennoogniskowy
  • Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM, który pozwala być bliżej wydarzeń, to znakomite uzupełnienie charakterystycznego obiektywu zmiennoogniskowego 18-55 mm aparatu EOS. Nadaje się wspaniale do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody i przebiegu podróży. Łączy w sobie szerokie możliwości z wysoką jakością obrazu i intuicyjną obsługą.
  • Optyczny stabilizator obrazu

żeby pomóc w uzyskaniu ostrości, obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM pozostał wyposażony w technologię stabilizacji obrazu firmy Canon. Pozwala to wydłużyć normalny czas naświetlania o 3,5 stopnia, a jednocześnie broni przed drganiami aparatu — jest to znakomite rozwiązanie do wykonywania zdjęć przy słabym oświetleniu albo fotografowania przy długiej ogniskowej. Funkcja wykrywania panoramowania samoczynnie wyłącza stabilizację w kierunku poziomym lub pionowym, pozwalając uchwycić wrażenie prędkości podczas fotografowania ruchomych obiektów.
technika STM
W obiektywie EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystano technologię silniczka krokowego (STM), która zapewnia płynną i cichą ciągłą regulację ostrości w trakcie nagrywania filmów aparatem EOS oraz szybki i precyzyjny AF w czasie fotografowania. Regulacja STM odbywa się tak cicho, iż jej odgłosy nie są wychwytywane poprzez mikrofon aparatu. Dzięki temu podkład dźwiękowy filmu jest wolny od niepożądanych zakłóceń.
nieprzeciętna jakość obrazu
Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystuje szklaną soczewkę UD (o stanowczo niskiej dyspersji) i powłoki Super Spectra w celu zapewnienia istotnych i ostrych obrazów o wysokim kontraście w całym zakresie ogniskowych. 7-listkowa przysłona unosi jakość nieostrych obszarów, poprzez co główny fotografie eksponuje się na miękkim, rozmytym tle.
Z myślą o genialnych fotografiach
Pierścień ręcznej regulacji ostrości pozwala prędko iprzystosować ostrość w dowolnym momencie. Z kolei najkrótsza odległość ogniskowania wynosząca zaledwie 0,85 m umożliwia fotografowanie znikomych obiektów. Nieobrotowy przedni upraszcza korzystanie z filtrów. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM lub FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl

Canon EOS 4000D

od 1449 PLN