Lustrzanki Canon – tradycja spotyka progresywność

Canon jest światowym liderem w produkowaniu cyfrowych lustrzanek. Tradycje marki sięgają trzeciej dekady XX wieku, kiedy do sprzedaży trafił jej pierwszy aparat analogowy. Poprzez te wszystkie lata pionierskie rozwiązania Canona wyznaczały nowe standardy w fotografii amatorskiej i mistrzowskiej. Obecnie marka może się pochwalić pełnym asortymentem rozwiązań dla zawodowców, innowacyjnych i osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią. W każdym segmencie znajdują się lustrzanki, spełniające określone potrzeby, asygnowane oryginalnym zadaniom. Rodzina aparatów EOS odznacza się wspaniałym autofokusem i możliwością komfortowej obsługi jedną ręką.

Canon EOS 80D body – rozpocznij fotograficzną przygodę


Canon 80D to wszechstronny aparat, który wspaniale spełni oczekiwania w rękach entuzjastów fotografii, pragnących zrealizować kreatywne projekty, a także rozwijać swoje umiejętności, jak i osób zainteresowanych nagrywaniem filmów w jakości Full HD z prędkością do 60 kl/s. Wysokie wartości ISO z opcją zwiększenia aż do 25 600, możliwość zrobienia do 7 fotografii na sekundę w linii i błyskawicznie reagujący autofokus sprawiają, że EOS 80D jest wyśmienitym wyborem na każde warunki. Dzięki intuicyjnej obsłudze korzystanie z tego aparatu będzie czystą radością. Z szeroką gamą legendarnych obiektywów Canon uchwycisz w kadrze wszystkie emocje i stworzysz mnóstwo niezapomnianych filmowych oraz fotograficznych opowieści.


Nagrywaj fachowe filmy

Jeśli zechcesz spróbować swych sił w twórczym filmowaniu, przekonasz się, że aparat Canon EOS 80D perfekcyjnie nadaje się do tego celu. Nagrywaj wideo z szybkością do 30 kl/s w formacie MOV (kompresja ALL-I), a także z prędkością do 60 kl/s w formacie MP4 (kompresja IPB), używając zróżnicowanych kodeków. Innowacyjna technika Dual Pixel CMOS AF pozwoli Ci starannie śledzić obiekt w kadrze, choćby jeśli ekspresowo się porusza. Płynna regulacja ostrości sprawi, iż zarejestrowany obraz zyska profesjonalny wygląd. Canon 80D posiada także tryb HDR, dzięki któremu Twoje nagrania będą miały większą dynamikę tonalną. W każdej chwili możesz wykorzystać kreatywne filtry, dodające filmom wyjątkowego charakteru. Gniazdko mikrofonu zezwala na podłączenie do aparatu wysokiej jakości sprzętu rejestrującego dźwięk.

Z aparatem EOS 80D nigdy nie stoisz w miejscu

Aparaty Canon znakomicie łączą w sobie prostotę obsługi z zaawansowanymi funkcjami, dzięki którym prosto rozwijać własne fotograficzne umiejętności. Eksperymentuj bez ograniczeń – przejmij pełną kontrolę nad wszystkimi ustawieniami i poczuj się jak zawodowiec. W każdej chwili możesz zdać się na automatykę, ręcznie wybierając tylko ciekawe Cię atrybuty. Pokaźny, jasny wizjer z pokryciem 100% pokaże Ci starannie to, co znajduje się przed obiektywem. Najważniejsze dane wyświetlą się na jego krawędziach, zapewniając pełen komfort w trakcie kadrowania. Marzysz o reporterce? Tworzeniu wyjątkowych portretów? Fotografii krajobrazowej? Rejestrowaniu imprez sportowych? Z aparatem Canon EOS 80D z powodzeniem wynajdziesz się w każdej sytuacji zdjęciowej.

Jakość fotografii na najwyższym poziomie

Matryca APS-C o rozdzielczości 24.2 mpix gwarantuje perfekcyjne rezultaty wprost z aparatu. Masz pewność,fotografie będą bogate w szczegóły, jednocześnie w światłach, jak i cieniach. Dzięki dotykowemu ekranowi LCD fotografowanie pod nietypowymi kątami staje się bajecznie proste, dając Ci jeszcze więcej kreatywnych możliwości. Aparat wyposażony jest jeszcze w tryb cichej serii, w którym zapiszesz zdjęcia z prędkością 3 kl/s przy zachowaniu pełnej dyskrecji. W trybie typowym wykonasz serie z prędkością 7 kl/s przy pełnej rozdzielczości. Ostrość ustawisz prędko przy wsparciu 45 odpowiednio rozłożonych krzyżowych punktów. System AF działa już przy -3EV (światło księżyca), więc bezproblemowo zarejestrujesz dynamiczne zdarzenia w skomplikowanych warunkach oświetleniowych.

wielki dobór przeznaczonych obiektywów

Mocowanie EF-S pozwala podczepiać do korpusu obiektywy specjalnie zaprojektowanie do współpracy z aparatami wyekwipowanymi w matryce APS-C. Do dyspozycji masz zarówno szkła uniwersalne, o sporym zakresie ogniskowych, jak i bardziej wyspecjalizowane zoomy, a także stałki oferujące niezwykłą jakość odwzorowania. Możesz także korzystać z konwerterów i mieć pewność, iż system AF złapie ostrość dzięki 27 punktom działającym przy przysłonie przymkniętej do wartości f/8. Jeśli potrzebujesz wszechstronności w słabym świetle, wybierz obiektyw EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM. Szkło EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM będzie dobrym rozwiązaniem do fotografii sportowej i przyrodniczej. W przypadku gdy zechcesz spróbować swych sił na ulicy, dokumentując życie miasta, wybierz obiektyw EF-S 24mm f/2.8 STM o kącie widzenia zbliżonym do ludzkich oczu.

Canon 80D - dopasowany do Twoich potrzeb

Masz pewność, że automatyka poradzi sobie nawet w nad wyraz skomplikowanych warunkach. Aparat Canon EOS 80D ma 7560-pikselowy detektor pomiarowy RGB+IR, namierzający migotanie i pokaźny zakres długości fal. Zezwala na to skrupulatne ustawienie ekspozycji i wybranie najkorzystniejszego momentu na wykonanie zdjęcia. Przy włączonym automatycznym balansie bieli detektor zadba o wyeliminowanie ciepłych kolorów z fotografii produkowanych w sztucznym oświetleniu, co przełoży się na bardziej naturalny rezultat. Tryb zaawansowanego śledzenia ostrości jest w stanie ustawić priorytet na punktach AF, które obejmują obiekty z wykrytymi odcieniami skóry. Możliwość śledzenia koloru przez wybrany punkt AF umożliwia bardziej komfortowe fotografowanie wydarzeń sportowych.

Łączność bezprzewodowa pod ręką

Dzięki rozwiązaniom z zakresu łączności bezprzewodowej złączysz swój aparat Canon EOS z urządzeniami inteligentnymi i bez problemu podzielisz się efektami swojej pracy z całym światem, nawet w trakcie podróży. Oprogramowanie Canon Utility pozwoli Ci zbratać aparat z komputerem PC albo Mac. Technologia NFC pozwala na prędkie sparowanie ze zgodnym urządzeniem, na którym działa system Android. Z kolei przez Wi-Fi można komfortowo sterować wieloma funkcjami aparatu z poziomu urządzenia inteligentnego, takie jak smartfon czy tablet. Zdalne wykonywanie zdjęć rozszerza kreatywne możliwości i pozwala spojrzeć na świat z w całości nowych punktów widzenia. Z aparatem Canon EOS 80D zyskujesz całkowitą kontrolę nad sposobem, w jaki opowiesz swoje historie.

Canon EOS 80D

od PLN