Łatwe i szybkie przetwarzanie Maszynka do mielenia producenta BOSCH z serii CompactPower to znaczna moc w kompaktowej formie. Jest niezastąpioną pomocą w każdej domowej kuchni. Jej kompaktowa, wysokiej jakości pokrywa przystępne używanie oraz przechowywanie urządzenia.

Przygotuj swoje ulubione potrawy w domu i zaskocz nimi swych gości dzięki wielofunkcyjnej maszynce do mielenia. Wysoka moc 2000 W i obfita komora mielenia 8 cm doskonały efekt. Teraz mielenie elementów to żaden problem.

Maszynka mieli aż do 2,5 kg na minutę co zagwarantuje bezproblemową pracę urządzenia, a wielki otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum. Prędki i nadzwyczajny efekt zawsze gwarantowany.

Szatkownica z 4 bębnami Sita o najróżniejszej grubości (2,7, a także 4 i 8 mm) i nożyk zostały stworzone ze stali szlachetnej. Dzięki czemu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest zasadniczo dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe.

w dodatku nożyk jest dwustronny co zagwarantuje mu dwa razy dłuższą żywotność i oszczędności w domowym budżecie. Szatkownica z 4 bębnami zmienia maszynkę do mielenia w urządzenie wielofunkcyjne. Błyskawicznie i prosto pokroisz warzywa w nieduże i grube wiórki albo plastry a także utrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane.

Bębny stworzone ze stali nierdzewnej gwarantują naturalny smak przygotowanej potrawy i są proste do czyszczenia. Nasadka masarska Specjalna nasadka masarska umożliwia przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko.

Dzięki niej możesz dodatkowo na przykład wypełniać potrawy farszem. Funkcja rewers Funkcja rewers rozszerza komfort i bezpieczeństwo używania. Dzięki niej można bez problemu cofnąć obrót maszynki i pousuwać twardy element np.

chrząstkę, która utrudnia mielenie. Schowek Zintegrowany z obudową schowek na sitka zagwarantuje, iż masz je zawsze pod ręką i nigdy się nie zgubią. W dodatku schowek na kabel umożliwia wyciągniecie przewodu na odpowiednią długość, aby podłączyć go do kontaktu.

Reszta zostaje w schowku, dzięki temu unikamy zbędnej plątaniny kabli. Drugą pokaźną zaletą tego rozwiązania jest ułatwienie przechowywania urządzenia. Trwałość i wysmakowany design Od ponad stu lat firma BOSCH jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności, a nasi konstruktorzy dbają o wyjątkową funkcjonalność sprzętów i dopracowują do perfekcji każdy detal.

Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i stworzone z wysokiej jakości tworzyw. Gumowe nóżki Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie w trakcie pracy i uniemożliwiają jego przesuwaniu co zagwarantuje najwyższy komfort używania.

UCHWYT funkcjonalny uchwyt zintegrowany z obudową upraszcza przenoszenie urządzenia. Bez względu na to, gdzie przechowujesz maszynkę możesz swobodnie i bezpiecznie przenieść ją i postawić na blacie. Młynek żarnowy Wysokiej jakości młynek żarnowy zmieli dokładnie ziarna kawy na ulubioną grubość oraz różnorodne nasiona, orzech...

Bosch MFW 3

od 359 PLN