pachnidła Lancome Lancome to jedna z wiodących marek na rynku kosmetycznym, mająca punkty sprzedaży w ponad 160 krajach świata. U podstaw jej filozofii leży francuskie pojęcie atrakcyjna i elegancji i chęć zrozumienia potrzeb wszystkich pań, niezależnie od ich wieku czy typu cery.

Każdego roku producent przeprowadza ankiety wśród grupy 20 000 osób, dotyczące wymagań odnośnie artykułów kosmetycznych. Dzięki połączeniu specjalistycznej wiedzy o skórze z aktualnymi badaniami i najnowszymi osiągnięciami nauki Lancome opracowuje wydajne receptury swoich preparatów i jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie pielęgnacji.

Celem firmy jest tworzenie innowacyjnych kosmetyków, akcentujących się wysoką jakością i zapewniających doskonałe samopoczucie.W naszym sklepie znajdą Państwo kosmetyki i pachnidła Lancome w linii żeńskiej i męskiej.

proponujemy wielki dobór wód perfumowanych i toaletowych, dezodorantów, kremów, żeli pod prysznic, maseczek, serum oraz kosmetyków kolorowych (m.in. Podkłady, pudry, błyszczyki, tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki).

Wśród modnych linii zapachowych: perfumy Lancome Hypnoze i Hypnoze Men, Cyclades, La Vie Est Belle, Magie Noire, Poeme i dużo innych kompozycji w oryginalnych, zalotnych połączeniach aromatycznych.

Dla osób chcących wypróbować perfumy Lancome przygotowaliśmy testery przystępne w ciekawych cenach. Polecamy w dodatku eleganckie zestawy kosmetyków, które będą nadzwyczajnym prezentem na każdą okazję. Produkty Lancome rekomendujemy wszystkim osobom, które stawiają na profesjonalną pielęgnację i szukają unikatowych aromatów, obok których nie można przejść obojętnie.Copyright © E-Glamour.pl

Lancôme cleansers mleczko oczyszczajace do skóry suchej (cleansing milk) 400 ml

od PLN