Model MultiSync® E324 jest przeznaczony do zastosowań informacyjno-reklamowych (digital signage) wymagających dostępnej ceny, ale przy zachowaniu imponujących parametrów ekranu. Monitor ten jest zaopatrzony w najnowszą technikę podświetlania LED gwarantującą ultracienką konstrukcję, niewielką masę i szczególnie niewiele znaczące zużycie energii.

Monitor może być używany w niewielkich obiektach handlowych, w obiektach wypoczynkowych i muzeach, w branży turystycznej oraz w zastosowaniach edukacyjnych i konferencyjnych o ograniczonych kryteriach co do jasności, gdzie konieczna jest praca przez maksymalnie 12 godzin dziennie poprzez 7 dni w tygodniu.

  • Ograniczone koszty instalacyjne i eksploatacyjne - monitor korzystający z technice podświetlania LED jest szczególnie energooszczędny, gwarantując mniejsze zużycie energii i dłuższy czas eksploatacji podświetlenia.
  • Cienka konstrukcja i wbudowane głośniki - estetyczna budowa jest przyjemna dla oka i umożliwia prostą instalację po niskich kosztach.
  • Możliwość podłączania przyszłych technice - urządzenie jest wyposażone w mnóstwo cyfrowych i analogowych wejść sygnałowych stanowiących standard branżowy, co zagwarantuje sprężystą integrację z infrastrukturami AV.
  • parametry szczególne - Ustawienia dźwięku z korektorem; Możliwość regulacji temperatury barwowej; Tryb przeglądania obrazów z oszczędzaniem energii; Kompatybilność z systemami Mac i Windows; przeglądarka USB Viewer do plików JPEG; podświetleniem LED; Niski zużycie mocy

LCD NEC E324

od PLN