Szampon Fiberboost z linii Loreal Homme dedykowany jest do pielęgnacji włosów, które dotknięte są nadmiernym wypadaniem. Istotnie rekomendowany dla przerzedzonych fryzur i cienkich pasm.

unikalna formuła pozwala przywrócić gęstość i aktywnie pobudza obszar cebulki włosa do produkcji nowych pasm.

najkorzystniejsze efekty osiąga się stosując szampon jako uzupełnienie kuracji przeciwko wypadaniu włosów. Towar został stworzony w oparciu o innowacyjną technikę Intra-Cylane. Są to zastrzeżone cząsteczki, które wnikają głęboko we wnętrze włosa. Regenerują jego cement i wzmacniają wewnętrzną powłokę. Na dodatek wygładzają łuskę włosa co sprawia,skażenia i wolne rodniki nie przedostają się do struktury pasma. Zagwarantuje to wyraźną ulepszenie stanu włosa. Pasma odzyskują blask i naturalny wygląd, są pełne życia i objętości.

Rezultat:

  • Włosy są wyraźnie gęste nie tylko optycznie,dodatkowo w dotyku. Pasma zyskują giętkość i jedwabistą miękkość.
  • Lepiejsię układają i zostaje nadana im objętość. Włosy są pod kompleksową ochroną przeciwko krzywdzącemu oddziaływaniu czynników zewnętrznych.

Sposób wykorzystania:

  • produkt należy aplikować na wilgotne włosy. W tym celu niewielką ilość szamponu należy nanieść na włosy a następnie finezyjnie masować kolistymi ruchami aż do uzyskania piany. Obficie spłukać wodą.
  • W razie konieczności czynność powtórzyć.

pojemność:

  • 250 ml

Wybrane opinie konsumentów na temat Szamponu Loreal Homme Fiberboost

  • Ładnie pachnie, zbyt krótko go używam aby móc powiedzieć coś więcej
  • Szampon faktycznie już po kilku wykorzystaniach działa włosy wydają się mocniejsze bardziej elastyczne ma fajny aromat i nad wyraz skuteczną konsystencję a włosy po nim spektakularny połysk polecam
  • poprawy pojemności nie zaóważyłem, lecz napewno jest z odrzywką ponieważ nigdy nie miałem włośów tak miekkich, lecz włosy nie są łuste, aromat w miarę błogi, nie podrażnia. Przede wszystkim kupuje szampony przeciw wypadaniu włośów i przeciwłupieżowe, wiecej efektów nie zaóważyłem ponieważ uzywam tego produktu od ok tygodnia, lecz myje włosy codziennie ponieważ mam tłuste

Loreal homme fiberboost szampon 250ml wzmacnia włosy i nadaje im objętość marki L'oréal

od PLN