Lekka, kompaktowa, mobilna Twój dom i ogród będą lśnić czystością. Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home to nad wyraz proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu utrzymasz czystość w domu. Ten komplet sprawi, że dom i ogród będą lśnić czystością.

Pamiętaj, że tylko oryginalne urządzenia marki Kärcher gwarantują wysoką jakość efektów pracy i bezawaryjność w działaniu. Ergonomiczne wyposażenie W komplecie odszukamy pakiet do mycia domu tj. Akcesorium T-Racer T 150 do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.) i środek czyszczący Balkon & Patio 0,5 l.

Urządzenie wyekwipowane jest na dodatek w pistolet wysokociśnieniowy, 1-stopniową lancę spryskującą, dyszę rotacyjną, długi 4-metrowy wąż wysokociśnieniowy, system szybkozłącza Quick Connect i zastosowany filtr wody.

szeroka produktywność KARCHER K2 Compact Home pracuje pod ciśnieniem do maksymalnie 110 bar. Dobór stosownego ciśnienia upraszczają symbole na lancy, starczy obrócić lancę i wybrać trafny symbol obrazujący wybrane ciśnienie podawania wody.

produktywność urządzenia to 360 l/h, co pozwala wyczyścić powierzchnię równą 20 m2/h. Przystępna w obsłudze Nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home komfortowy uchwyt do przenoszenia, który można złożyć, dzięki czemu urządzenie nie zajmuje zbyt dużo miejsca i jest komfortowe w przechowywaniu.

Zbiornik na wodę jest wyjmowany, a środek czyszczący podawany jest poprzez zbiornik. Myjka ponadto użyteczne uchwyty na lance, dzięki którym mamy je za każdym razem pod ręką....

Karcher K2 Compact Home

od 414.9 PLN