krótki czas przygotowania do pracy, komfortowa mobilność i drobny ciężar charakteryzują urządzenie z linii standard klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest praktyczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie wspaniale stanie na wysokości zadania w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power zapewnia łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. Pozwala to przystosować parametry strumienia do solidnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest nieskomplikowany do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na kabel zasilający lub wąż wysokociśnieniowy. Spore koła i funkcjonalny uchwyt prowadzący usprawniają transport i komfortowe manewrowanie urządzeniem.

atrybuty i zalety

  • Quick Connec. TUmożliwia nietrudne przyłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia oraz odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
  • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
  • wielki hak na obudowie zapewnia wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
  • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalajązwiązać je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power umożliwia płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun umożliwia wybór optymalnego ustawienia.

    Wyposażenie charakterystyczne.

Karcher K3 Full Control

od 551.43 PLN