Urządzenie Kompakt w klasie K 5 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Lekkie i o niewielkich gabarytach.

śladowe gabaryty maszyny i jej lekkość sprawiają, iż jest to urządzenie nad wyraz przenośne, nietrudne w transporcie (gromadzi się w niewielkim bagażniku samochodu osobowego) i przechowywaniu. Pomimo tych cech, charakeryzuje się trwałą budową i korzystnymi parametrami pracy. Dzięki wspaniałej jakości wykonania i solidnemu, chłodzonemu wodą silnikowi jest wysoce bezawaryjne w eksploatacji. Obsługę ułatwia system szybkozłączy Quick Connect gwarantujący niezwłoczne wpinanie węża wysokociśnieniowego do urządzenia i pistoletu, dzięki czemu urządzenie w mgnieniu oka jest gotowe do pracy. W wyposażeniu 8 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna.

właściwości i mocne strony
  • Modele z linii kompakt pracują w pozycji poziomej i tak też mogą być transportowane, dzięki temu prosto mieszczą się w każdym bagażniku. Transport usprawniają dwa uchywty.

  • Chłodzony wodą silnik o wielkiej wydajności i przedłużonej żywotności.
  • System Quick Connect proste podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia, a także odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.


Wyposażenie typowe

Karcher K5 Compact

od 998.9 PLN