Myjka ciśnieniowa Karcher K5 Compact Myjka ciśnieniowa Karcher K5 to wyjątkowo użyteczne urządzenie, które mimo niewielkich gabarytów, proponuje bardzo dużą moc czyszczenia. Myjka waży zaledwie 12 kg, a jej skuteczność powierzchniowa sięga 40 m²/h, ciśnienie robocze to 20-145 bar/2-14,5 MPa, a produktywność tłoczenia nawet 500 l/h.

wyjątkowo prawidłowe parametry tak znikomego urządzenia to zasługa wysokiej jakości oraz solidnych podzespołów. Praktyczność myjki Karcher K5 Compact powiększa dodatkowo trafnie wyprofilowana obudowa.

W jej zagłębieniach można umieścić komponenty ruchome i akcesoria, takie jak wąż wysokociśnieniowy, pistolet czy lancę. Karcher K5 Compact- niezastąpiony w pracach domowych Myjka Karcher K5 zmieści się w każdym schowku, garażu, czy bagażniku znikomego samochodu.

dzięki temu można mieć ją zawsze pod ręką. Urządzenie tej klasy stanie na wysokości zadania w wielu domowych sytuacjach. Dobra myjka ciśnieniowa pozwoli wyczyścić podjazd, ścieżki ogrodowe, taras, balkon oraz ogrodzenie.

Będzie także niezastąpiona przy odświeżaniu mebli ogrodowych, narzędzi, a choćby składników niewiele znaczącej architektury, takich jak kamienne stanowiska do grilla czy altany. Z powodzeniem sprawdzi się także w myciu rowerów, samochodów czy motocykli.

Myjka Karcher K5 Compact – silne działanie i delikatność dla powierzchni Strumień wody wypuszczany pod wysokim ciśnieniem pozwala sprawnie usunąć zasklepiony, nawarstwiony brud z zróżnicowanego rodzaju powierzchni, jednocześnie nie niszcząc ich struktury.

sprężysty wąż i wymienne akcesoria sprawiają, iż wodę ze środkiem czyszczącym można skierować nawet do trudno przystępnych miejsc, np. Szczelin i zagłębień. Obsługa myjki Karcher K5 Compact jest jeszcze łatwiejsza, dzięki systemowi szybkozłączy Quick Connect, umożliwiającym bezzwłoczne wpinanie węża do urządzenia i pistoletu.

parametry I zalety Uchwyt teleskopowy Prowadzenie urządzenia jest szczególnie proste i nie wymaga zastosowania siły dzięki aluminiowemu uchwytowi teleskopowemu z możliwością regulacji wysokości. Przemyślana kompozycja pokrywy umożliwia jednostajne położenie urządzenia na podłożu.

Silnik z chłodzeniem Silnik myjki Karcher K5 Compact jest chłodzony wodą, co gwarantuje jego długą żywotność i możliwość nieprzerwanej pracy. Nie bez znaczenia jest także fakt,odpowiedni system chłodzenia wpływa na bezpieczeństwo stosowania artykułu.

ergonomiczny profil obudowy Po zakończeniu czyszczenia wąż wysokociśnieniowy można komfortowo zwinąć w przedniej części pokrywy. Przewidziano także praktyczne uchwyty na pozostałe wymienne elementy i akcesoria, dzięki czemu Karcher K5 jest jeszcze wygodniejszy w przechowywaniu.

Quick Connect nietrudne podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia i odłączanie przez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie. Przechowywanie akcesoriów na urządzeniu komfortowe przechowywanie akcesoriów.

zaimplementowany wężyk do zasysania środka czyszczącego Zintegrowany mechanizm zasysania środka czyszczącego. Co składa się na wyposażenie myjki Karcher K5? Wśród najważniejszych funkcjonalności myjki Karcher K5 warto wymienić: komfortowe podawanie środka czyszczącego poprzez wąż ssący.

Pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q z komfortowym wyświetlaczem LED. Lanca Vario Power, która pozwala na płynną regulację ciśnienia od niskiego do wysokiego. Dysza rotacyjna, stwarzająca skuteczny w czyszczeniu strumień wodny.

Wąż wysokociśnieniowy o długości 8 m, który pozwala dotrzeć do nawet najbardziej niedostępnych miejsc. System szybkozłącza Quick Connect dla komfortowej pracy z urządzeniem. Składany uchwyt teleskopowy z regulacją wysokości.

Silnik chłodzony wodą. Wbudowany filtr wody. Złączka 3/4″ umożliwiająca wykorzystanie węża ogrodowego.

Karcher K5 Compact

od 939.9 PLN