Nawigacja Mio Spirit 7500

+ Mapa Polski

Nawigacja samochodowa Spirit 7500 jest jednym z nowszych maszyn, jakie oferuje producent Mio. Urządzenie zachwyca swymi innowacyjnymi funkcjami, a także ponadprzeciętnymi standardami planowania tras.


W nawigacji użyto technikę IQ Routes™, która na bieżąco wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców. Dzięki czemu wyraźnie szybciej i atrakcyjniej przebiega proces wyznaczania nowej trasy dojazdu. Dodatkową funkcją jest LearnMe Pro™, która obserwuje styl jazdy kierowcy w celu dostosowania najlepszej trasy do preferencji użytkownika. Rewelacyjnie sprawdza się na dodatek funkcja o nazwie „Znajdź mój samochód", która zapisuje lokalizację auta, upraszczając w ten sposób przystępne odnalezienie pojazdu na parkingu.


Nawigacja ma dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5 cali z funkcją Slide Touch™, dzięki czemu obsługa urządzenia przebiega szczególnie wygodnie. Model Mio Spirit 7500 jest wzbogacony o Asystenta Parkowania, który przedstawia listę przystępnych miejsc parkingowych, gdy samochód znajduje się w odległości do 1 km od celu. Nowością jest także Asystent pasa ruchu i realistyczny widok skrzyżowań w 3D, co pozwala przejechać choćby szczególnie nieprzystępne skrzyżowanie czy upraszcza ustawienie się na odpowiednim pasie jazdy.


Nawigację samochodową Mio Spirit 7500 wyposażono w opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych, co jest realne nie tylko na urządzeniu,też na komputerze. Funkcja ta upraszcza ustalenie trasy przejazdu oraz określenie najistotniej słusznej podróży. Użytkownik ma także możliwość zapisu położenia ulubionych miejsc oraz znalezienia najbliższych POI, czyli stacji benzynowych, restauracji, a także innych obiektów.


podczas jazdy samochodem, nawigacja Mio Spirit 7500 starannie sygnalizuje, gdzie i kiedy należy skręcić, dzięki temu nie ma potrzeby stałego zaglądania na ekran urządzenia GPS.


w sytuacji, jeśli użytkownik wybiera się na krótką wycieczkę zagranicę, może wypożyczyć mapę danego kraju na okres 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Do dyspozycji są kraje Europy, USA, Kanady i Australii. Oferuje także bezterminową aktualizację map, do 4 razy w roku. Dodatkowo, oprogramowanie nawigacji samochodowej Mio Spirit 7500 jest wzbogacone o preinstalowaną bazę fotoradarów (dostępną za darmo poprzez okres 3 miesięcy), co pozwala za każdym razem ustrzec się przed mandatem oraz zachować należytą ostrożność.


Z nawigacji samochodowej Mio Spirit 7500 można korzystać nie tylko w aucie,ponadto podczas wędrówki po mieście, za co odpowiada tryb pieszy.


Model Mio Spirit 7500 otrzymał 2 nagrody:

  • nagrodę Video Blog Tech „Super Jakość 100%"
  • nagrodę Video Blog Tech „Rekomendacja 100%"

Wraz z nawigacją samochodową Mio Spirit 7500, użytkownik dostaje:

  • ładowarkę samochodową
  • ramię do mocowania nawigacji
  • software DVD

Hardware

MIO Spirit 7500 PL

od 299 PLN