nieprzeciętna do jazdy po drogach jak i torach wyścigowych. Dopasowana do szybkości sięgających 350km/h. Skuteczne hamowanie.. Użycie Opona letnia CONTINENTAL SportContact 6 o wysokich osiągach, dedykowana do samochodów sportowych i samochodów kombi z silnikiem o dużej objętości.

parametry Opona CONTINENTAL SportContact 6 sprawdza się nadzwyczajnie do jazdy po drogach jak i torach wyścigowych. Produkowana z gumy na bazie materiału hybrydowego Aralon350™, jest dopasowana do szybkości sięgających 350 km/h.

Opona zachowuje wyjątkową stabilność przy znacznych szybkościach, dopasowując się do zmiennych warunków drogowych. Perfekcyjna stabilność opony, została jeszcze osiągnięta dzięki niepowtarzalnej formie bieżnika.

Dla zapewnienia dobrego trzymania się drogi w każdych warunkach, opona CONTINENTAL SportContact 6 została wyposażona w boczne rowki w części barkowej i podłużne duży rowki, które odpowiedzialne są za wydajne odprowadzanie wody na mokrych nawierzchniach.

właściwości opony zostały zoptymalizowane pod względem precyzji kierowania oraz komfortu jazdy. Zastosowana technologia ''Black Chilli'' du CONTINENTAL SportContact 6 pozwala powiększyć osiągi opony w zakresie hamowania na mokrych jak i suchych nawierzchniach.

Przy stałej prędkości, technologia ta zagwarantuje słuszne chłodzenie opony oraz niski opór toczenia, co w wyniku czego przekłada się na długi okres eksploatacji opony. Podczas fazy hamowania, zmagazynowana energia nagrzewa oponę dzięki temu lepiej przylega do podłoża, wykazując udoskonalone osiągi w zakresie hamowania.

solidne strony rewelacyjna do jazdy po drogach jak i torach wyścigowych. Dostosowana do prędkości sięgających 350km/h. Nieprzeciętna stabilność. Wydajne hamowanie. Wydłużona żywotność opony.

Continental ContiSportContact 6 305/30 R20 103 Y

od 736.86 PLN