Suplement diety opóźniający wytrysk - Super Orgasm Stop 60 kaps.

Kapsułki na opóźnienie przedwczesnego wytrysku Super Orgasm Stop. Opakowanie mieści 60 kapsułek.
Super Orgasm Stop ma na celu:
• pomóc w wydłużeniu trwania stosunku
• rozszerzyć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem
• pomóc w pełnej kontroli nad orgazmem
• utrzymać poziom pobudzenia poniżej progu dla przedwczesnego wytrysku przy równoczesnym utrzymaniu erekcji
• wywierać uspokajający wpływ na ejakulację
• nauczenia się modulować i redukować poziom pobudzenia i podniecenia
Dowiedz się dlaczego warto stosować producenta Super Orgasm Stop oraz jakich efektów możesz oczekiwać od komponentów zawartych w produktach.
Przedwszesny wytrysk - problem wielu mężczyzn...
Wytrysk przedwczesny (łac. Eiaculatio praecox) − dysfunkcja seksualna polegająca na ejakulacji (wytrysku) po nieznacznej stymulacji seksualnej, osiągniętej wcześniej, pan chce (przed penetracją albo wkrótce po rozpoczęciu penetracji pochwy), co prowadzi do napięcia, niepokoju albo frustracji u pana lub partnerki. Jest to definicja oparta na Second Consultation on Erectile and Sexual Dysfunctions zaproponowana poprzez WHO w 2004.
Zaburzenie dość powszechne, dotyczy około 1/3 aktywnych seksualnie mężczyzn. Raport seksualności Polaków publikowany przez prof. Lwa-Starowicza w 2002 i 2005 wskazuje, iż problem ten dotyczy 37% Polaków. Aktualnie w diagnostyce wytrysku przedwczesnego stosowane jest pojęcie czasu w środkupochwowego opóźnienia wytrysku, zezwalające ocenić ciężkość tej dysfunkcji.
w sytuacji dłuższej abstynencji seksualnej prędkie następowanie wytrysku jest zjawiskiem naturalnym. Niekiedy jednak przejawia się prawie stale, mimo częstego współżycia.*
* Źródło: Wikiedia
Dotarcie do mety przed czasem nie za każdym razem jest najwyżej punktowane. Pokazujemy unikatową recepturę Super Orgasm Stop!
zestaw wyprodukowany został w celu wydłużenie trwania stosunku. Żel z wynikiem znieczulenia pomoże Ci w kontrolowaniu wytrysku, dzięki temu nie musisz obawiać się szybkiego finiszu. Specjalnie wyselekcjonowane komponenty kapsułek stymulują do działania pomagając jednocześnie w kontrolowaniu orgazmu. Żel przyjemnie odświeża i chłodzi Twojego członka dzięki czemu subtelnie i delikatnie możesz zmierzać do zamierzonego celu jakim jest doprowadzenie Twojej kobiety do upragnionego, nieszablonowego szczytowania. Głębokie nawilżenie miejsc intymnych, wyśmienity poślizg i szybka regeneracja pomoże w dotarciu do celu.
Co ma wpływ na przedwczesny wytrysk? *
Na wytrysk ma wpływ kontrola ośrodkowego układu nerwowego. Proces ten jest regulowany poprzez wzajemnie połączone obszary czuciowe mózgu, ośrodki ruchowe i bierze w nim udział szereg neuroprzekaźników.
* Źródło: Wikiedia
nowoczesna kuracja Super Orgasm Stop! D łużej, przyjemniej, mocniej!
Przedwczesny wytrysk może:
• pogorszyć jakość życia intymnego mężczyzn
• wpłynąć negatywnie na związek
• spowodować zły stan emocjonalny u mężczyzn
wyjątkowo wielu mężczyzn zawiadamia problem z przedwczesnym wytryskiem a w szczególności:
• zgłasza uczucie frustracji
• skarży się na lęki z tym związane i pogłębiającą się depresję
• wierzy, iż ich związek z partnerką byłby bardziej udany, gdyby byli w stanie zaspokoić ją seksualnie
• wpływa negatywnie na poziom satysfakcji partnerki z życia erotycznego i całego związku
W terapii wytrysku przedwczesnego wykorzystuje się szereg metod. Posiadają one niezwykle wysoką efektywność: *
• używanie środków od we wnętrzu organizmu (wykorzystywane stale albo doraźnie)
• znieczulenie żołędzi prącia (aplikuje się na 20-30 minut przed współżyciem seksualnym)
• indywidualnie opracowane ćwiczenia masturbacyjne samodzielnie albo z partnerką
• relaksacja
• psychoterapia (indywidualna albo partnerska)
* Źródło: Wikiedia
Dlaczego warto wybrać komplet Super Orgasm Stop?
Od wewnątrz
Specjalnie wyselekcjonowane komponenty kapsułek stymulują do działania pomagając jednocześnie w kontrolowaniu orgazmu.
Od zewnątrz
Przyjemne znieczulenie i szybka regeneracja posiadają pomóc w opóźnieniu orgazmu.
Szybko
Naturalne składniki są prędko wchłanialne i już od pierwszego użytkowania zaczynają działać.
Bezpiecznie
Skład zestawu Super Orgasm Stop został oparty o bezpieczne i sprawdzone składniki.
adekwatne połączenie elementów aktywnych Super Orgasm Stop
Na problem z przedwczesną ejakulacją pokaźny wpływ ma system nerwowy dlatego też należy podkreślić kojące działanie owsa i zasobność zawartych w nim części mineralnych, które wzmacniają organizm od wewnątrz.
Świat roślin nigdy nie przestaje zaskakiwać zielarzy i botaników. Okazuje się, iż wegetujące istoty są w stanie wytworzyć związki odpowiadające substancjom syntetyzowanym poprzez ludzki organizm. Ziołolecznictwo raduje się obszernym zainteresowaniem i słusznie. Wyraźnie rozsądniej skorzystać z darów natury zamkniętych w kapsułkach Super Orgasm Stop.
Owies zwyczajny - łagodzi stres i napięcie nerwowe.
Owies zwyczajny jest cudownym środkiem odżywczym, bogatym w białko,wapń, magnez, krzem, potas, żelazo oraz witaminy (typowo z grupy B). Jego elementy odżywcze pomagają w utrzymaniu zdrowego układu nerwowego. Owies tradycyjnie jest używany w leczeniu depresji, ogólnego osłabienia i wyczerpania psychicznego. Ma cechy relaksujące i uspokajające. Wyjątkowo pomocny dla osób, które chcą zrezygnować z brania antydepresantów. Okazał się efektywny w walce z długookresowym stresem ponieważ działa wzmacniająco i tonująco regulując nadmierną wrażliwość i nadpobudliwość. Parametry uspokajające owsa są jeszcze pomocne w osłabianiu napięć i stresów, związanych z obawami i niepewnością w odniesieniu do partnera. Przetwory z owsa pozytywnie wpływają też na funkcje seksualne, stymulując uwalnianie testosteronu, który pobudza centra erotyczne zlokalizowane w mózgu.
Kolocorośl lekarski i jego nieszablonowe właściwości
To prawdziwy „samiec" w świecie flory. Posiada zaskakująco dużą ilość hormonów męskich - androgenów pod postacią roślinnego odpowiednika, tj. Sarsapogenin. Związki te genialnie imitują działanie testosteronu i wzmagają syntezę dihydroergotestosteronu. Jest to znakomita wiadomość dla panów, którzy stracili radość z pożycia seksualnego. Kolocorośl lekarski jest silnym afrodyzjakiem. Skutecznie wzmaga apetyt na miłość. Kolocorośl lekarski to między innymi bogactwo witamin (C, B, D oraz A) polisacharydy, aminokwasy i szereg różnorodnych substancji odżywczych pochodzenia roślinnego,w tym: jod, cynk, miedź, żelazo, mangan, siarkę, krzem i sód.
Jak długo powinien trwać stosunek, by kobieta mogła osiągnąć satysfakcję?
Czas 2 minut może być wystarczający dla pana (nie cierpiącego z powodu przedwczesnego wytrysku), kobieta może osiągnąć orgazm średnio 10-20 minut po rozpoczęciu stosunku. Dlatego tak ważne jest,mężczyzna był w stanie skoncentrować się na akcie współżycia we wszystkich jego fazach - począwszy od gry wstępnej, zamiast tylko na osiągnięciu orgazmu - i kontrolował swoje podniecenie na czas niezbędny kobiecie na osiągnięcie przyjemności.
Sposób wykorzystania: 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
60 kapsułek.

Suplement diety opóźniający wytrysk - Super Orgasm Stop 60 kaps., 6_4607

od 85.6 PLN