Jako Regionalny Dealer marki Garlando gwarantujemy największy wybór, najlepsze warunki współpracy oraz wszelkie części zamienne oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprawdź Garlando - Maracana Maracanà to znakomity stół zarobkowy do barów.

Jednak bez zamontowanego wrzutnika korzystnie sprawdza się w trakcie gry rekreacyjnej w domowym zaciszu. Jest bardzo prosty w obsłudze i serwisowaniu, a dzięki podnoszonej górnej części jednakowo łatwo utrzymać stół w czystości.

Charakterystyka stołu: wytrzymała pokrywa wytworzona z wysokiej jakości wielowarstwowej (30mm) sklejki pokrytej plastikowym laminatem ukośne nogi z drewna bukowego o grubości 50mm - pokryte farbą oporną na zmywanie - perfekcyjną stabilność stołu w trakcie nawet najistotniej zaciętej rozgrywki pole gry pokryte 5mm piaskowaną szybą rodzaju anti-reflex, która nie odbija światła, oraz pozwala na pełną kontrolę nad piłką drążki przelotowe zgodne z oczekiwaniami międzynarodowych zawodów - lub teleskopowe gwarantujące większe bezpieczeństwo - oba typy drążków wytwarzane ze stali szlachetnej.

oraz powiększonej grubości ścianek 2,2mm, pokryte antykorozyjną, chromowaną warstwą łożyska kulkowe - niezastąpione do lekkiego i precyzyjnego prowadzenia drążków w przeciwieństwie do tulei plastikowych które się ekspresowo zużywają i obciążają nadgarstki gracza obudowa jest otwierana i wyposażona w samoczynną blokadę, która uniemożliwia zamknięcie się górnej części kiedy ta jest podniesiona np.

w trakcie wykonywania czynności serwisowych lub opróżniania kasetki z pieniędzmi. Można też podnieść wyłącznie górną część stołu bez otwierania całej pokrywy np. By w nieskomplikowany sposób wymienić albo wyczyścić pole gry lub drążki stół może być wyposażony w automat wrzutowy na 1zł albo 2zł- dopłata 600zł, bądź także w wrzutnik elektroniczny z możliwością programowania- dopłata 1 100zł.

figurki piłkarzyków wyprodukowane ze specjalnego tworzywa (moplen) zatopione bezpośrednio na drążkach, co uniemożliwia ich przemieszczaniu się niezależnie od tego jak silne jest uderzenie 10 piłeczek kanon stół jest solidnie zapakowany, zabezpieczony i wysyłany na palecie - do zestawu dołączona jest obrazkowa instrukcja konstrukcji wraz z potrzebnymi kluczami Garlando uzyskało dokument CE oraz ISO 14001.

Wszystkie piłkarzyki tej producenta zostały wykonane według najwyższych standardów, które wytrzymałość i odporność konstrukcji oraz przyjemność z gry na najwyższym poziomie. Dodatkowo do stołu dodajemy gratisy: Plakat z przepisami gry - produkowany na papierze wysokiej jakości w przejrzysty sposób przedstawia wszystkie punkty na które należy zwrócić uwagę podczas rozgrywki, oraz wyjaśnia pojęcia, które powinien znać każdy gracz.

Spray dedykowany do drążków stolików piłkarskich - służy do konserwacji i smarowania prowadnic. Umożliwia utrzymanie urządzenia w idealnym stanie i wydłuża jego żywotność Owijka do uchwytów drążków - zapewnia pewny chwyt i "czucie" uchwytu, natomiast specjalny antyperspirant sprawia, iż owijka nie utrzymuje wilgoci.

produkt jest miły, miękki w dotyku Piłeczka turniejowa - stworzona jest ze specjalnego tworzywa pod wysokim ciśnieniem, co gwarantuje jednolitość materiału i doskonały kształt. Umożliwia świetną kontrolę nad uderzeniem (+ typowe piłeczki załączone do zestawu) dopełniające, opcjonalne wyposażenie stołu: Oświetlenie Aura LED do piłkarzyków - innowacyjne oświetlenie typu LED do piłkarzyków.

Najnowsze rozwiązanie w dziedzinie oświetlenia stolików piłkarskich. System wyekwipowany jest w pilot, dzięki któremu można zmienić kolor, intensywność i sposób oświetlenia stołu - zobacz Branding - personalizacja stołu - umieszczenie logo lub oklejenie stołu według własnego projektu - to doskonała forma promocji dla firm, które chcą się zaprezentować w unikatowy sposób.

Oklejanie gotowego produktu daje możliwość wykorzystania go jako uzupełniającego nośnika reklamy, co jest bardzo ważne w sytuacji coraz droższej przestrzeni reklamowej - zobacz Tabliczka grawerowana - z możliwością wyboru własnego napisu.

Jest to znakomita propozycja dla osób, które chcą zindywidualizować swój artykuł lub dla tych, którzy chcą komuś podarować nieco bardziej osobisty podarunek np. Z okazji urodzin, rocznicy, w ramach podziękowania czy jakiejkolwiek innej - sprawdź

Piłkarzyki zarobkowe Garlando - Maracana (8029975510101)

od 3450 PLN